Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Verbindingskabels  /  3m Black Snagless UTP Cat5e Patch Cable.

77fbhTtEWGAT1xuoKiNQ_165384

3m Black Snagless UTP Cat5e Patch Cable.

Productcode: 45PAT3MBK | EAN/UPC: 0065030859967
€ 1,91 excl.btw
StarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 5e - zonder haken - zwart
Op voorraad: 131 stuk(s)
Product:
3m Black Snagless UTP Cat5e Patch Cable.
€ 2,31 incl. 21% btw € 1,91 excl. 21% btw
Voorraad: 131
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De 45PAT3MBK Cat 5e patchkabel (3 m) voldoet aan of overtreft alle categorie 5e kabelspecificaties en zorgt zo voor betrouwbare Ethernet-netwerkverbindingen, en is daarnaast voorzien van een duurzame zwarte PVC-mantel, waardoor u uw netwerkkabels, indien nodig, van een kleurcode kunt voorzien. Voor langdurige prestaties is deze hoogwaardige Cat 5e patchkabel voorzien van een lipbeschermer ('snagless'), waardoor de RJ45 connectorklemmen tegen beschadiging worden beschermd en waardoor de kabel minder gevoelig is voor vasthaken tijdens de installatie. De kabel is ook uitgerust van een aangegoten PVC-trekontlasting waardoor buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen, waardoor het risico van kabelstoringen wordt verminderd. Haal het maximale uit uw kabelinvestering met Cat 5e kabels, die allemaal zijn gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders. Zorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm². Vertrouw op RJ45 connectors voor optimaal geleidingsvermogen en elimineer tegelijkertijd signaalverlies door oxidatie of corrosie.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Image C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

Productcode: 83851
EAN/UPC: 0757120838517
C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 2 m - STP - CAT 5e - gevormd - zwart
Op voorraad: 40 stuk(s)

€ 3,89

In winkelwagen
Image Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Productcode: A3L791B50CM-S
EAN/UPC: 0722868137611
Belkin - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 5e - zonder haken - grijs - voor Omniview SMB 1x16, SMB 1x8; OmniView SMB CAT5 KVM Switch
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 0,77

In winkelwagen
Image ACT verbindingskabel - 15 m - geel

ACT verbindingskabel - 15 m - geel

Productcode: RL9915
EAN/UPC: 8716065224801
ACT - Verbindingskabel - LC/PC enkele modus (M) naar LC/PC enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - afgeschermd, stijger - geel
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 15,14

In winkelwagen
Image ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

Productcode: RL8205
EAN/UPC: 8716065454567
ACT Polarity Twist - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 5 m - 1.6 mm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, duplex - geel
Op voorraad: 20 stuk(s)

€ 12,73

In winkelwagen

 
Button