Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

10 ft USB to Parallel Printer Adapter

Productcode: ICUSB128410 | EAN/UPC: 0065030834216
19,96 excl.btw
StarTech.com 10 ft USB to Parallel Printer Adapter - M/M - USB to ieee 1284 - USB to centronics - USB to Parallel Cable (ICUSB128410) - Parallelle adapter - USB 2.0 - IEEE 1284 - zwart
Op voorraad: 9 stuk(s)
Levertijd:
Product:
10 ft USB to Parallel Printer Adapter
24,15 incl. 21% btw 19,96excl. 21% btw
Voorraad: 9

Omschrijving

Met de ICUSB128410 USB naar Parallel Printer Adapter kunt u vanaf een pc met USB-poort afdrukken op een standaard parallelle printer. De adapter maakt van een USB-poort een Centronics-connector (mannetje) om rechtstreekse te kunnen aansluiten op een parallelle printer. De USB-interface biedt een veel snellere gegevensoverdracht dan een standaard parallelle poort, waardoor de wachttijd voor het verzenden van een afdruktaak of gegevensoverdracht wordt verkort. De draagbare en ruimtebesparende USB naar parallelle printer-adapter wordt gevoed via de USB-poort en ondersteunt plug-and-play-installatie op computers met Windows . Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Lengte
3.05 m

Type apparaat
Parallelle adapter
Model
Extern
Interface (Bus) Type
USB 2.0

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS
Kleur
Zwart

Service & Support
Beperkte garantie - 1 jaar

Protocol voor gegevenskoppeling
Parallel
Connectiviteit
Met bekabeling
Poorten
IEEE 1284
Voorzieningen
Met USB

Interfaces
1 x IEEE 1284 (EPP/ECP) - 36-PIN Centronics - male

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
0 - 80%
Max. gebruikstemperatuur
40 °C
Min. gebruikstemperatuur
5 °C

Benodigd besturingssysteem
Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98 Second Edition / Windows ME, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32-/64-bits), Microsoft Windows Server 2003 (32-/64-bits), Windows 8 (32/64 bits)

Processor
Prolific PL-2305

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Advantech ADAM-4561-CE - seriële adapter - USB - RS-232/422/485

Advantech ADAM-4561-CE - seriële adapter - USB - RS-232/422/485

Productcode: ADAM-4561-CE
EAN/UPC:
Advantech ADAM-4561-CE - Seriële adapter - USB - RS-232/422/485
Levertijd 1-6 weken

109,95

In winkelwagen
Afbeelding Microsoft Surface USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter - netwerkadapter

Microsoft Surface USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter - netwerkadapter

Productcode: EJS-00004
EAN/UPC: 0889842178906
Microsoft Surface USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter - Netwerkadapter - USB 3.0 - Gigabit Ethernet - commercieel
Levertijd 1-6 weken

27,70

In winkelwagen
Afbeelding X-Rite USA-19HS - seriële adapter

X-Rite USA-19HS - seriële adapter

Productcode: SE108-USBSERDB9
EAN/UPC: 0672603000413
X-Rite USA-19HS - Seriële adapter - USB
Levertijd 1-6 weken

144,90

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC - USB naar Ethernet netwerk adapter - 2 km MM - Windows / Mac / Linux - netwerkadapter - USB 2.0 - 100Base-FX/100Base-SC x 1

StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC - USB naar Ethernet netwerk adapter - 2 km MM - Windows / Mac / Linux - netwerkadapter - USB 2.0 - 100Base-FX/100Base-SC x 1

Productcode: US100A20FXSC
EAN/UPC: 0065030874663
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC - USB naar Ethernet netwerk adapter - 2 km MM - Windows / Mac / Linux - Netwerkadapter - USB 2.0 - 100Base-FX/100Base-SC x 1 - 1310 nm - zwart
Levertijd 1-6 weken

177,80

In winkelwagen

 
Button