Productcode: HB30C4AFPD | EAN/UPC: 0065030867702
35,18 excl. BTW
StarTech.com 4 Port USB-C Hub met 4 x USB Type-A (USB 3.0 SuperSpeed 5Gbps) - 60W Power Delivery Passthrough Charging - USB 3.2 Gen 1 Laptop Hub Adapter - MacBook, Dell (HB30C4AFPD)
  • USB-C naar USB-A HUB MET POWER DELIVERY: USB 5 Gbps Type-C host naar 4x USB-A Hub; USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbps; 60 W Power Delivery (PD) passthrough opladen
  • UW LAPTOP VOEDEN EN OPLADEN: Gebruik deze hub voor het voeden en opladen van uw laptop met behulp van uw USB-C laptop voedingsadapter via Power Delivery 2.0 passthrough (tot 60 W); 7,4 W gereserveerd voor hub/downstream poorten
  • Plug & play installatie zonder dat enige andere stuurprogramma's vereist zijn
Op voorraad: 26 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 4 Port USB C Hub with 4 USB Type-A Ports (USB 3.0 SuperSpeed 5Gbps), 60W Power Delivery Passthrough Charging, USB 3.1 Gen 1/USB 3.2 Gen 1
42,57 incl. 21% btw 35,18excl. 21% btw
Voorraad: 26
Winkelwagen
The StarTech.com Advantage
Poorten & interfaces
Aantal poorten
5
Hostinterface
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Hub-interfaces
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C
Kenmerken
Overdrachtssnelheid
5000 Mbit/s
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Kunststof
Hot-swap
Ja
Snoerlengte
0,15 m
Plug and play
Ja
Certificering
CE, FCC, RoHS
Energie
Type stroombron
USB
Gewicht en omvang
Breedte
40 mm
Diepte
93 mm
Hoogte
11 mm
Gewicht
42 g
Verpakking
Breedte verpakking
170 mm
Diepte verpakking
30 mm
Hoogte verpakking
142 mm
Gewicht verpakking
115 g
Inhoud van de verpakking
Snelle installatiehandleiding
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
330 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
530 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
310 mm