Productcode: HB30C4AB | EAN/UPC: 0065030866330
16,19 excl. BTW
  • Een voordelige manier om vier USB-A poorten aan uw computer toe te voegen via een USB-C poort
  • Lichtgewicht en een compact design, voor maximale mobiliteit
  • Geïntegreerde USB Type-C kabel voor minder kabelwarboel
  • Plug & play en ondersteunt hot-swapping of hot-plugging
  • Neerwaarts compatibel en dus geschikt voor uw oudere USB 3.2 Gen 1 en 2.0 apparaten
  • USB hub met dongle-kabel vier SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 poorten, met een throughput tot 5 Gbps
Op voorraad: 208 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 4-Port USB-C Hub
19,59 incl. 21% btw 16,19excl. 21% btw
Voorraad: 208
Winkelwagen
The StarTech.com Advantage
Poorten & interfaces
Aantal poorten
4
Hostinterface
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Hub-interfaces
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A
Kenmerken
Overdrachtssnelheid
5000 Mbit/s
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Kunststof
Certificering
CE, FCC
Energie
Stroomvoorziening via USB
Ja
Gewicht en omvang
Breedte
41 mm
Diepte
80 mm
Hoogte
15 mm
Gewicht
35 g
Verpakking
Breedte verpakking
142 mm
Diepte verpakking
170 mm
Hoogte verpakking
30 mm
Gewicht verpakking
103 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 85 procent
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
330 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
530 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
310 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
60 stuk(s)
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Overige specificaties
Chipset
VIA/VLI - VL812
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Port Designs 900163 interface hub USB Type-C 5000 Mbit/s Zilver
Port Designs 900163 interface hub USB Type-C 5000 Mbit/s Zilver
Productcode: 900163
EAN/UPC: 3567049001636
Port Designs 900163, USB Type-C, USB Type-C, 5000 Mbit/s, Zilver, Aluminium, 100 W