APC SRV240BP-9A UPS-accu Sealed Lead Acid (VRLA) 240 V
Productcode: SRV240BP-9A | EAN/UPC: 0731304343349
986,06 excl. BTW
APC SRV240BP-9A, Sealed Lead Acid (VRLA), 240 V, Zwart, APC Easy UPS 6/10KVA, RoHS, REACH
  • Zwart
  • Sealed Lead Acid (VRLA)
  • 240 V
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1193,13 incl. 21% btw 986,06excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
APC SRV240BP-9A. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij voltage: 240 V, Kleur van het product: Zwart. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: REACH. Gewicht: 60 kg, Breedte: 190 mm, Hoogte: 368 mm. Breedte verpakking: 290 mm, Hoogte verpakking: 460 mm, Diepte verpakking: 570 mm
Kenmerken
Batterijtechnologie
Sealed Lead Acid (VRLA)
Accu/Batterij voltage
240 V
Kleur van het product
Zwart
Compatibiliteit
APC Easy UPS 6/10KVA
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
REACH
Gewicht en omvang
Gewicht
60 kg
Breedte
190 mm
Hoogte
368 mm
Diepte
485 mm
Verpakking
Breedte verpakking
290 mm
Hoogte verpakking
460 mm
Diepte verpakking
570 mm
Gewicht verpakking
63 kg
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-15 - 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
0 - 95 procent
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e)
288,47
APC SRV6KIL UPS Dubbele conversie (online) 6 kVA 6000 W
Productcode: SRV6KIL
EAN/UPC: 0731304338024
  • Dubbele conversie (online)
  • 6 kVA 6000 W
  • Golfvorm: Zuivere sinus
  • Tower
Levertijd 1-6 weken
Winkelwagen
APC SRV10KIL UPS Dubbele conversie (online) 10 kVA 10000 W
Productcode: SRV10KIL
EAN/UPC: 0731304337942
  • Dubbele conversie (online)
  • 10 kVA 10000 W
  • Golfvorm: Sinus
  • Tower Zwart
Levertijd 1-6 weken
Gerelateerde producten
Afbeelding Eaton UPS battery - 9 Ah
Eaton UPS battery - 9 Ah
Productcode: 7590102
Eaton 7590102, Sealed Lead Acid (VRLA), 1 stuk(s), Metallic, Eaton 5115, Eaton Evolution Rack, Powerware PW5115, 1,3 kg, 151 mm