Brother TN3610XL - High Yield
Productcode: TN3610XL | EAN/UPC: 4977766819879
208,00 excl. BTW
Brother TN-3610XL zwarte tonercartridge met super ultra hoge capaciteit. Print 25.000 pagina's.
  • Origineel
  • Printkleuren: Zwart
  • Enkele verpakking
  • Zwarte toner paginaopbrengst: 25000 pagina's
  • 1 stuk(s)
Op voorraad: 78 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Brother TN3610XL - High Yield
251,68 incl. 21% btw 208,00excl. 21% btw
Voorraad: 78
Winkelwagen
Originele Brother TN-3610XL tonercartridge - Iedere keer de moeite waard.
Kenmerken
Soort
Origineel
Printkleuren
Zwart
Merkcompatibiliteit
Brother
Type aanbod
Enkele verpakking
Compatibiliteit
HL-L6210DW
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Zwarte toner paginaopbrengst
25000 pagina's
Land van herkomst
Vietnam
Gewicht en omvang
Breedte
150 mm
Diepte
249 mm
Hoogte
361 mm
Gewicht
980 g
Verpakking
Gewicht verpakking
1,55 kg
Technische details
Pallet type
800 x 1200 mm