Productcode: SG-ET4X-10EXOSKL1-01 | EAN/UPC: 5704174992011
79,56 excl. BTW
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01, Hoes, Zebra, ET40, ET45, 25,4 cm (10")
Op voorraad: 5 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Zebra Bumper for tablet - rugged
96,27 incl. 21% btw 79,56excl. 21% btw
Voorraad: 5
Winkelwagen
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Zebra, Compatibiliteit: ET40, ET45, Maximale schermgrootte: 25,4 cm (10")
Kenmerken
Maximale schermgrootte
25,4 cm (10")
Type etui
Hoes
Hoofdkleur van product
Zwart
Merkcompatibiliteit
Zebra
Ingebouwde luidsprekers
Nee
Staande modus
Nee
Compatibiliteit
ET40, ET45
Veiligheidsfunties
Schokbestendig
Accu/Batterij
Ingebouwde accu
Gerelateerde producten
Afbeelding Mobilis RE.LIFE CASE FOR GALAXY TAB A9
Mobilis RE.LIFE CASE FOR GALAXY TAB A9
Productcode: 068015
EAN/UPC: 3700992530307
Mobilis 68015, Flip case, Samsung, Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 176 g
  • Flip case 22,1 cm (8.7") Zwart
  • Kunstleer
  • Valbestendig, Krasbestendig
  • 176 g
Levertijd 1-6 weken
18,50
Winkelwagen
Afbeelding eSTUFF ES685018-BULK tabletbehuizing 37,1 cm (14.6") Folioblad Zwart
eSTUFF ES685018-BULK tabletbehuizing 37,1 cm (14.6") Folioblad Zwart
Productcode: ES685018-BULK
EAN/UPC: 5715063182031
eSTUFF ES685018-BULK, Folioblad, Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 200 g
  • Folioblad 37,1 cm (14.6") Zwart
  • Kunstleer, Microvezel, Kunststof
  • Staande modus Magnetische sluiting
  • Stootbestendig
  • 200 g
Direct leverbaar
25,53
Afbeelding DEQSTER Rugged Case iPad Pro 11inch M4/M
DEQSTER Rugged Case iPad Pro 11inch M4/M
Productcode: 40-2000072
DEQSTER 40-2000072, Folioblad, Apple, Rugged Case für iPad Pro 11" (M4) 2024, 27,9 cm (11")
  • Folioblad 27,9 cm (11") Zwart
  • Polycarbonaat (PC), Polyurethaan
  • Staande modus
  • Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig
  • Penhouder
Direct leverbaar
Afbeelding OtterBox Defender ABBAZABA BLK
OtterBox Defender ABBAZABA BLK
Defender Series voor Apple iPad Air 13" (M3/M2), zwart