Productcode: 12POW150 | EAN/UPC: 4752224002495
74,34 excl. BTW
Mikrotik 12POW150, Voeding, Grijs, Mikrotik CCR1072-1G-8S+, 150 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz
  • Voeding
  • 150 W
  • Grijs
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
MikroTik Power supply - hot-plug (plug-in module)
89,95 incl. 21% btw 74,34excl. 21% btw
Voorraad: 2
Winkelwagen
Mikrotik 12POW150. Type product: Voeding, Kleur van het product: Grijs, Compatibiliteit: Mikrotik CCR1072-1G-8S+. Totaal vermogen: 150 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 47 - 63 Hz. Certificering: FC, CE
Kenmerken
Type product
Voeding
Kleur van het product
Grijs
Compatibiliteit
Mikrotik CCR1072-1G-8S+
Energie
Totaal vermogen
150 W
AC-ingangsspanning
100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie
47 - 63 Hz
Stroom (max.)
2,5 A
Certificaten
Certificering
FC, CE
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding HPE JH108A switchcomponent Voeding
HPE JH108A switchcomponent Voeding
Productcode: JH108AR
EAN/UPC:
HPE JH108A, Voeding, FlexFabric 12900E, 2400 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 100,1 mm
  • Intern
  • 2400 W
Levertijd 1-6 weken
Winkelwagen
Afbeelding Cisco ASR1000X-AC-1100W= switchcomponent Voeding
Cisco ASR1000X-AC-1100W= switchcomponent Voeding
Productcode: ASR1000X-AC-1100W=
EAN/UPC:
Cisco ASR1000X-AC-1100W=, Voeding, Zwart, Grijs, Cisco, 1100 W
  • Intern
  • 1100 W
  • Zwart, Grijs
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding HPE R0X36A switchcomponent Voeding
HPE R0X36A switchcomponent Voeding
Productcode: R0X36A#AC3
EAN/UPC: 0190017339184
HPE R0X36A, Voeding, Aruba CX 6400, 3000 W, 110 - 240 V, 50 - 60 Hz, 80 PLUS Platinum
  • 3000 W
Afbeelding HPE Aruba - voeding - 700 Watt
HPE Aruba - voeding - 700 Watt
Productcode: J9828A#ABB
EAN/UPC: 0888182680131
HP 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
  • 700 W