Productcode: LP4SATAFM12 | EAN/UPC: 0065030854511
4,39 excl. BTW
StarTech.com 30 cm SATA-naar-LP4-voedingskabeladapter F/M
  • 0,3048 m
  • SATA 15-pin Mannelijk Recht
  • Molex (4-pin) Vrouwelijk Recht
  • Zwart, Rood, Wit, Geel
Op voorraad: 8 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 12in SATA to LP4 Power Cable Adapter F/M
5,31 incl. 21% btw 4,39excl. 21% btw
Voorraad: 8
Winkelwagen
Voed een LP4 Molex-apparaat via een SATA Power-verbinding met de voedingsbron van uw computer
The StarTech.com Advantage
- Gegarandeerde betrouwbaarheid
Kenmerken
Snoerlengte
0,3048 m
Aansluiting 1
SATA 15-pin
Aansluiting 2
Molex (4-pin)
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Vrouwelijk
Connector 1 vormfactor
Recht
Connector 2 vormfactor
Recht
Kleur van het product
Zwart, Rood, Wit, Geel
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
CE, REACH
Gewicht en omvang
Breedte
30 mm
Diepte
304,8 mm
Hoogte
8 mm
Gewicht
16 g
Verpakking
Breedte verpakking
125 mm
Diepte verpakking
225 mm
Hoogte verpakking
9 mm