Productcode: FAN4SPLIT12 | EAN/UPC: 0065030844598
5,03 excl. BTW
StarTech.com 30cm 4-pins Splitterkabel Y-adapter voor Ventilatorvoeding F/M
  • 0,31 m
  • Molex (4-pin) Mannelijk
  • Molex (4-pin) Vrouwelijk
  • Meerkleurig
Op voorraad: 20 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable
6,09 incl. 21% btw 5,03excl. 21% btw
Voorraad: 20
Winkelwagen
Sluit twee 4-polige (PWM) ventilatoren aan op één moederbord-ventilatorvoedingsconnector
The StarTech.com Advantage
- Plaats uw ventilatoren anders in de computerbehuizing voor een optimale koeling van uw systeem
- Met levenslange garantie door StarTech.com.
Kenmerken
Snoerlengte
0,31 m
Aansluiting 1
Molex (4-pin)
Aansluiting 2
Molex (4-pin)
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Vrouwelijk
Kleur van het product
Meerkleurig
Gewicht en omvang
Gewicht
8 g
Verpakking
Breedte verpakking
125 mm
Diepte verpakking
225 mm
Hoogte verpakking
14 mm
Gewicht verpakking
15 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Corsair CP-8920236 interne stroomkabel 0,75 m
Corsair CP-8920236 interne stroomkabel 0,75 m
Productcode: CP-8920236
EAN/UPC: 0843591079716
Corsair CP-8920236, 0,75 m, 8-pin(4+4) EPS12V, 4-pin ATX12V, Mannelijk, Mannelijk, Recht
  • 0,75 m
  • 8-pin(4+4) EPS12V Mannelijk Recht
  • 4-pin ATX12V Mannelijk Recht
  • Zwart
Levertijd 1-6 weken
14,99
Winkelwagen
Afbeelding Akasa AK-CB4-6 interne stroomkabel 0,2 m
Akasa AK-CB4-6 interne stroomkabel 0,2 m
Productcode: AK-CB4-6
EAN/UPC: 4710614523692
Akasa AK-CB4-6, ATX (4-pin), 2 x Molex (4-pin), 0,2 m
  • 0,2 m
  • ATX (4-pin)
  • 2 x Molex (4-pin)
Direct leverbaar
6,16
Afbeelding Inter-Tech AC Adapter GPU-02 PCIe 12+4pin auf 3x8pin PCIe 34cm
Inter-Tech AC Adapter GPU-02 PCIe 12+4pin auf 3x8pin PCIe 34cm
Productcode: 88885615
Inter-Tech GPU-02, 0,34 m, 3 x PCI-E (8-pin), 12VHPWR, Vrouwelijk, Mannelijk, Recht
  • 0,34 m
  • 3 x PCI-E (8-pin) Vrouwelijk Recht
  • 12VHPWR Mannelijk Recht
  • Bedoeld voor: Video-kaart
  • Zwart
Direct leverbaar
8,32
Afbeelding Delock Power cable - 4 pin Micro-Fit (M) to 4 pin Micro-Fit (M)
Delock Power cable - 4 pin Micro-Fit (M) to 4 pin Micro-Fit (M)