Productcode: SAT2MSAT25 | EAN/UPC: 0065030845694
20,16 excl. BTW
StarTech.com 2,5 inch SATA naar Mini SATA SSD Adapter Behuizing
Op voorraad: 4 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 2.5in SATA to Mini SATA SSD Adapter Enclosure
24,39 incl. 21% btw 20,16excl. 21% btw
Voorraad: 4
Winkelwagen
Maak van een mSATA mini-SSD een standaard 2,5 inch SATA SSD
De SAT2MSAT25 2,5 inch SATA naar Mini SATA SSD Adapter Behuizing maakt van een mSATA (Mini SATA) mini-SSD een standaard 2,5 inch SATA SSD voor gebruik overal waar een 2,5 inch SATA-schijf kan worden gebruikt.
De adapter is voorzien van dezelfde standaard montagepunten als bij een normale 2,5 inch harde schijf en kan worden geïnstalleerd in een externe schijfbehuizing, docking station of in een pc of laptop. De behuizing is dusdanig ontworpen dat gegevens zonder knelpunten kunnen worden doorgegeven, waardoor de mSATA-schijf zo snel kan werken als de computer/interface mogelijk maakt.
The StarTech.com Advantage
- Vrijwel elke mSATA solid state drive past in deze behuizing die er net zo uitziet als een standaard 2,5 inch SATA-schijf
Design
Kleur van het product
Zilver
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte
68 mm
Diepte
98 mm
Hoogte
9,8 mm
Gewicht
50 g
Verpakking
Breedte verpakking
166 mm
Diepte verpakking
131 mm
Hoogte verpakking
32 mm
Gewicht verpakking
117 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Synology M2D20 - Interface adapter
Synology M2D20 - Interface adapter
Productcode: M2D20
EAN/UPC: 4711174723904
Synology M2D20, PCIe, PCIe, Volledige hoogte / Laag profiel, PCIe 3.0, 0 - 40 °C, -20 - 60 °C
  • Intern
  • Hostinterface: PCIe
  • Output interface: PCIe
  • NVMe
Direct leverbaar
186,15
Winkelwagen
Afbeelding Cisco Catalyst 9300 Series Network Module
Cisco Catalyst 9300 Series Network Module
Productcode: C9300X-NM-2C=
EAN/UPC: 0889728361941
Cisco C9300X-NM-2C=, QSFP28, 100 Gbit/s
  • Intern
  • Output interface: QSFP28
  • 100 Gbit/s
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Delock Storage controller - SATA
Delock Storage controller - SATA
Productcode: 62687
DeLOCK 62687, SATA, IDE/ATA, 3 Gbit/s, 15 mm, 102 mm, 13 mm