Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

7m 10Gb SFP+ Direct Attach Cable

Productcode: SFP10GAC7M | EAN/UPC: 0065030875295
134,02 excl.btw
StarTech.com 7m SFP+ DAC Twinax kabel - MSA conform - 10 Gbps - Direct Attach kabel actief - levenslange garantie - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ met grendel naar SFP+ met grendel - 7 m - twinaxial - SFF-8431/SFF-8432 - actief - zwart - voor P/N: PEX10GSFP
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
7m 10Gb SFP+ Direct Attach Cable
162,16 incl. 21% btw 134,02excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

De SFP10GAC7M is een MSA-conforme, direct aansluitbare koperen SFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik in 10G netwerken. Hij levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via koperen kabels en is dus een voordelig alternatief zijn voor glasvezelkabels. Deze actieve twinaxiale kabel ondersteunt 10 gigabit Ethernet toepassingen die via SFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. De kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. Deze koperen SFP+ kabel is 7 meter lang en ontworpen voor high-speed verbindingen en dus ideaal voor toepassingen op gemiddelde afstand zoals netwerkschakel- of serververbindingen tussen racks. StarTech.com SFP kabels Alle StarTech.com SFP & SFP+ kabels worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan direct aansluitbare SFP kabels en SFP modules, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Kleur
Zwart
Voorzieningen
Actieve kabel
Gewicht
450 g
Lengte
7 m
Materiaal van omhulsel
PVC
Technologie
Twinaxial
American Wire Gauge (AWG)
24
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFF-8431/SFF-8432
Impedantie
100 Ohm

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Ontworpen voor
P/N: PEX10GSFP

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+ - met grendel
Connector
SFP+ - met grendel

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding NETGEAR 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 5 m

NETGEAR 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 5 m

Productcode: AXC765-20000S
EAN/UPC:
NETGEAR - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 5 m - twinaxial - actief
Levertijd 1-6 weken

118,76

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 170 m - geel

ACT netwerkkabel - 170 m - geel

Productcode: RL4117
EAN/UPC: 8716065375596
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 170 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Direct leverbaar

335,44

In winkelwagen
Afbeelding 25GBASE-CU SFP28 CABLE 1 .5 METER

25GBASE-CU SFP28 CABLE 1 .5 METER

Productcode: SFP-H25G-CU1.5M=
EAN/UPC: 0889728163026
Cisco SFP28 Passive Copper Cable - Directe 25GBase-CR1-verbindingskabel - SFP28 naar SFP28 - 1.5 m - twinaxial - SFF-8402/IEEE 802.3by - zwart - voor P/N: C9300-NM-2Y-RF, C9500-48Y4C-E-RF, N9K-C93180YC-FX-H, NCS-55A1-48Q6H, NCS-55A1-48Q6H=
Levertijd 1-6 weken

122,95

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 250 m - geel

ACT netwerkkabel - 250 m - geel

Productcode: RL2325
EAN/UPC: 8716065373301
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 250 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Direct leverbaar

402,13

In winkelwagen

 
Button