Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco Meraki stackingkabel - 50 cm

Productcode: MA-CBL-120G-50CM | EAN/UPC: -
€ 93,13 excl.btw
Cisco Meraki - Stackingkabel - 50 cm - voor P/N: MS390-24UX-HW, MS390-48P-HW, MS390-48U-HW, MS390-48UX2-HW, MS390-48UX-HW
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco Meraki stackingkabel - 50 cm
€ 112,69 incl. 21% btw € 93,13 excl. 21% btw
Voorraad: 0

Omschrijving

Cisco Meraki - Stackingkabel - 50 cm - voor P/N: MS390-24UX-HW, MS390-48P-HW, MS390-48U-HW, MS390-48UX2-HW, MS390-48UX-HW

Specificaties

Lengte
50 cm
Netwerkkabeltype
Stackingkabel

Ontworpen voor
P/N: MS390-24-HW, MS390-24P-HW, MS390-24U-HW, MS390-24UX-HW, MS390-48-HW, MS390-48P-HW, MS390-48U-HW, MS390-48UX2-HW, MS390-48UX-HW

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 30 m - oranje

C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 30 m - oranje

Productcode: 85503
EAN/UPC: 0757120855033
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 30 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 55,03

In winkelwagen
Afbeelding SonicWall directe verbindingskabel - 3 m

SonicWall directe verbindingskabel - 3 m

Productcode: 01-SSC-9788
EAN/UPC: 0758479097884
SonicWall - Directe verbindingskabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 3 m - twinaxial
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 267,58

In winkelwagen
Afbeelding C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - kruiskabel - 3 m - grijs

C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - kruiskabel - 3 m - grijs

Productcode: 83284
EAN/UPC: 0757120832843
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Crossover Patch Cable - Kruiskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 3 m - UTP - CAT 5e - met strengen, uniboot - grijs
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 4,07

In winkelwagen
Afbeelding Belkin kruiskabel - 5 m - geel

Belkin kruiskabel - 5 m - geel

Productcode: F3X126B05M
EAN/UPC: 0722868218549
Belkin - Kruiskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 5 m - UTP - CAT 5e - gevormd - geel
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 2,89

In winkelwagen

 
Button