Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m

Productcode: J9281D | EAN/UPC: 0190017246017
€ 77,08 excl.btw
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 1 m - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
Op voorraad: 58 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m
€ 93,27 incl. 21% btw € 77,08 excl. 21% btw
Voorraad: 58

Omschrijving

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 1 m - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C

Specificaties

Lengte
1 m
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel

Ontworpen voor
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8320, 8325-48Y8C

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+
Connector
SFP+

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Cisco netwerkkabel - 5 m

Cisco netwerkkabel - 5 m

Productcode: 15216-LC-LC-MM-5=
EAN/UPC: 0882658243332
Cisco - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - voor ONS 15216, 15216 4-Channel, 15216 8-Channel
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 65,58

In winkelwagen
Afbeelding DIGITUS Professional 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 7 m

DIGITUS Professional 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 7 m

Productcode: DN-81225-01
EAN/UPC:
DIGITUS Professional - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 7 m - twinaxial
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 52,03

In winkelwagen
Afbeelding 15m QSFP+ Breakout Cable QSFP+ to 4 SFP+

15m QSFP+ Breakout Cable QSFP+ to 4 SFP+

Productcode: QSFP4X10AO15
EAN/UPC: 0065030874700
StarTech.com AOC Breakout Cable for Cisco QSFP-4X10G-AOC10M, 15m/49ft 40G 1x QSFP+ to 4x SFP+ AOC Cable, 40GbE / 40Gbps QSFP Plus Transceiver Module Active Optical Fiber, C9300, C3850 - Lifetime Warranty (QSFP4X10AO15) - Breakout-kabel - QSFP+ met grendel naar SFP+ met grendel - 15 m - glasvezel - SFF-8431/SFF-8432/SFF-8436 - actief - zwart
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 819,53

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 120 m - aqua

ACT netwerkkabel - 120 m - aqua

Productcode: RL2412
EAN/UPC: 8716065351507
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 120 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen, buiten - aqua
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 313,49

In winkelwagen

 
Button