Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m

Productcode: J9281D | EAN/UPC: 0190017246017
107,20 excl.btw
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 1 m - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
Op voorraad: 38 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m
129,71 incl. 21% btw 107,20excl. 21% btw
Voorraad: 38

Omschrijving

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 1 m - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C

Specificaties

Lengte
1 m
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel

Ontworpen voor
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8320, 8325-48Y8C

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+
Connector
SFP+

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Extreme Networks 20GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

Extreme Networks 20GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

Productcode: 20G-DACP-SFPDD3M
EAN/UPC:
Extreme Networks - 20GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP-DD naar SFP-DD - 3 m - glasvezel - passief
Levertijd 1-6 weken

610,86

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 50 m - geel

ACT netwerkkabel - 50 m - geel

Productcode: RL4205
EAN/UPC: 8716065375770
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 50 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Direct leverbaar

232,71

In winkelwagen
Afbeelding V7 netwerkkabel - 3 m - blauw

V7 netwerkkabel - 3 m - blauw

Productcode: V7E2C5S-03M-BLS
EAN/UPC: 4038489019080
V7 - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 3 m - STP - CAT 5e - blauw
Levertijd 1-6 weken

1,67

In winkelwagen
Afbeelding Allied Telesis stackingkabel - 1 m

Allied Telesis stackingkabel - 1 m

Productcode: AT-STACKXS/1.0
EAN/UPC: 0767035198156
Allied Telesis - Stackingkabel - 1 m - voor AT X510-28GPX, X510-28GTX, X510-52GPX, X510-52GTX
Levertijd 1-6 weken

334,25

In winkelwagen

 
Button