Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cable - Cisco USB Console Cable 460Kbps

Productcode: ICUSBROLLOVR | EAN/UPC: 0065030880459
31,90 excl.btw
StarTech.com 1.8 m Cisco USB console kabel - USB naar RJ45 rollover kabel - Windows, Mac en Linux compatibel - M/M - Seriële kabel - USB (M) naar RJ-45 (M) - 1.8 m - USB 2.0 - zwart
Op voorraad: 1 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cable - Cisco USB Console Cable 460Kbps
38,60 incl. 21% btw 31,90excl. 21% btw
Voorraad: 1

Omschrijving

Deze Cisco USB consolekabel biedt een betrouwbaar aansluiting van uw desktop of laptop op netwerkapparatuur met een consolepoort. Compatibele USB aansluiting Maak een directe verbinding tussen de USB 2.0 poort van uw computer of laptop en de RJ45 consoleport van uw router, server, firewall of switch. Deze Cisco rollover kabel is compatibel met de meeste routers, waaronder Cisco, Juniper, Ubiquiti of TP-Link, zodat u eenvoudig verbinding kunt maken voor de programmering van uw netwerkapparatuur vanaf uw Windows, Mac of Linux computer. Hoogwaardig design Door experts ontworpen en gemaakt van alleen de beste materialen, biedt deze USB naar Ethernet kabel maximale betrouwbaarheid en ondersteunt dataoverdrachtssnelheden tot 460 Kbps. Hij biedt een betrouwbare en probleemloze verbinding zonder dat extra adapters of externe voeding noodzakelijk zijn.

Specificaties

Kleur
Zwart
Voorzieningen
Plastic behuizing
Gewicht
45 g
Hoogte
1.09 cm
Lengte
1.8 m
Vlakke aansluiting
Nikkel
Beschermingsmateriaal
PVC
Netwerkkabeltype
Seriële kabel - USB / USB 2.0

Conformiteitsnormen
RoHS

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Verzendgewicht
120 g

Aansluiting (tweede uiteinde)
RJ-45 - male
Connector
4 pin USB Type A - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding ACT netwerkkabel - 20 m - aqua

ACT netwerkkabel - 20 m - aqua

Productcode: RL2402
EAN/UPC: 8716065351460
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen, buiten - aqua
Direct leverbaar

95,47

In winkelwagen
Afbeelding C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 30 m - aqua

C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 30 m - aqua

Productcode: 85548
EAN/UPC: 0757120855484
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 30 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Levertijd 1-6 weken

112,81

In winkelwagen
Afbeelding 1m 40G QSFP+ Direct Attach Cable

1m 40G QSFP+ Direct Attach Cable

Productcode: QSFP40GPC1M
EAN/UPC: 0065030875288
StarTech.com 1m QSFP+ DAC Twinax - MSA conform - QSFP+ Direct Attach kabel - koper - 40 Gbps - passief - levenslange garantie - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - QSFP+ met grendel naar QSFP+ met grendel - 1 m - twinaxial - SFF-8436 - passief - zwart
Levertijd 1-6 weken

113,69

In winkelwagen
Afbeelding V7 netwerkkabel - 5 m - groen

V7 netwerkkabel - 5 m - groen

Productcode: V7CAT5STP-05M-GRN-1E
EAN/UPC: 0662919099539
V7 - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 5 m - STP - CAT 5e - groen
Direct leverbaar

4,39

In winkelwagen

 
Button