Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC 550m

Productcode: SFPGLCSXMMST | EAN/UPC: 0065030849692
€ 44,28 excl.btw
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: ET91000SFP2, ET91000SFP2C, IES101002SFP, MCM1110SFP, PEX1000SFP2
Op voorraad: 23 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gigabit Fiber SFP Transceiver MM LC 550m
€ 53,58 incl. 21% btw € 44,28 excl. 21% btw
Voorraad: 23

Omschrijving

De SFPGLCSXMMST is een Cisco GLC-SX-MM compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6 cm
Gewicht
16 g
Hoogte
1 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Ontworpen voor
P/N: ET91000SFP2, ET91000SFP2C, IES101002SFP, MCM1110SFP, PEX1000SFP2

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
30 - 70%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit, half duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Gb RJ45 Copper SFP Transceiver Module

Gb RJ45 Copper SFP Transceiver Module

Productcode: SFPC1110
EAN/UPC: 0065030846202
StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m - voor P/N: MCM1110SFP
Op voorraad: 10 stuk(s)

€ 43,24

In winkelwagen
Afbeelding SFP Module - SFP-1G-BX40-D Comp - D/S

SFP Module - SFP-1G-BX40-D Comp - D/S

Productcode: SFP1GBX40DES
EAN/UPC: 0065030883306
StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX80 - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-1G-BX80-D compatibel (SFP1GBX80DES) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Dell EMC SFP-1G-BX40-D) - GigE - 1000Base-BX40-D - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 183,85

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-GE-100FX=
EAN/UPC: 0746320977003
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 169,60

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0B3CC
EAN/UPC: 8716065448450
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen

 
Button