Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km

Productcode: SFPF1302C | EAN/UPC: 0065030846370
€ 46,21 excl.btw
StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX - 100 Mbps - MM glasvezel LC - 2 km - levenslange garantie - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm
Op voorraad: 13 stuk(s)
Levertijd:
Product:
100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km
€ 55,92 incl. 21% btw € 46,21 excl. 21% btw
Voorraad: 13

Omschrijving

De SFPF1302C is een Cisco GLC-FE-100FX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 100 MB connectiviteit via glasvezelkabels, voor 100BASE-FX conforme netwerken, op een afstand tot 2 km.  Technische specificaties:  Golflengte: 1310 nm  Maximale dataoverdrachtssnelheid: 155 Mbps  Type: Multi-mode glasvezel  Verbindingstype: LC connector  Maximale overdrachtsafstand: 2 km  MTBF: 1.472.572 uur  Stroomverbruik: Minder dan 1 W  Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja  Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.   StarTech.com SFP's  Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Breedte
0.9 cm
Diepte
6.5 cm
Gewicht
25 g
Hoogte
1.4 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3u
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
100Mb LAN
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit, half duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Gegevensoverdrachtsnelheid
155 Mbps
Bekabelingstype
100Base-FX
Max. overdrachtsafstand
2 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-SX-E-ZZBD01F
EAN/UPC:
Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10)
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 580,61

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 10338-ST
EAN/UPC: 0065030885348
StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Extreme Networks 10338) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 30 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 240,54

In winkelwagen
Afbeelding Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Productcode: GLCLHSMDST
EAN/UPC: 0065030864268
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW
Op voorraad: 14 stuk(s)

€ 48,52

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: SGT00P10DR0A223
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 35,88

In winkelwagen

 
Button