Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km

Productcode: SFPF1302C | EAN/UPC: 0065030846370
€ 46,21 excl.btw
StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX - 100 Mbps - MM glasvezel LC - 2 km - levenslange garantie - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm
Op voorraad: 28 stuk(s)
Levertijd:
Product:
100Mbps Fiber SFP Transceiver MM LC 2km
€ 55,92 incl. 21% btw € 46,21 excl. 21% btw
Voorraad: 28

Omschrijving

De SFPF1302C is een Cisco GLC-FE-100FX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 100 MB connectiviteit via glasvezelkabels, voor 100BASE-FX conforme netwerken, op een afstand tot 2 km.  Technische specificaties:  Golflengte: 1310 nm  Maximale dataoverdrachtssnelheid: 155 Mbps  Type: Multi-mode glasvezel  Verbindingstype: LC connector  Maximale overdrachtsafstand: 2 km  MTBF: 1.472.572 uur  Stroomverbruik: Minder dan 1 W  Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja  Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.   StarTech.com SFP's  Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Breedte
0.9 cm
Diepte
6.5 cm
Gewicht
25 g
Hoogte
1.4 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3u
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
100Mb LAN
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit, half duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Gegevensoverdrachtsnelheid
155 Mbps
Bekabelingstype
100Base-FX
Max. overdrachtsafstand
2 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: J8177DR
EAN/UPC:
HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - opnieuw marketeren - voor OfficeConnect 1820; ProLiant e910t 2U; HPE Aruba 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 188,93

In winkelwagen
Afbeelding D-Link DIS S301SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

D-Link DIS S301SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: DIS-S301SX
EAN/UPC: 0790069437694
D-Link DIS S301SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 95,00

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Palo Alto Networks SX Compatible

SFP - Palo Alto Networks SX Compatible

Productcode: SX-ST
EAN/UPC: 0065030885614
StarTech.com Cisco WSP-Q40GLR4L compatibel QSFP transceiver module - 40GBase-IR4 glasvezel (WSP-Q40GLR4L-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Palo Alto PAN-SFP-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 39,72

In winkelwagen
Afbeelding C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 89058
EAN/UPC: 0757120890584
C2G - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 38,52

In winkelwagen

 
Button