Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: SFP-OC3-IR1= | EAN/UPC: 0746320890760
681,11 excl.btw
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC - maximaal 15 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - voor P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
824,14 incl. 21% btw 681,11excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC - maximaal 15 km - OC-3/STM-1 - 1310 nm - voor P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH

Specificaties

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Interfaces
1 x OC-3/STM-1 - LC x 2
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Ontworpen voor
P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH

Connectiviteit
Met bekabeling
Max. overdrachtsafstand
15 km
Optische golflengte
1310 nm
Lijnsnelheid
OC-3/STM-1

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Productcode: GLCLHSMDST
EAN/UPC: 0065030864268
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW
Levertijd 1-6 weken

46,22

Winkelwagen
Afbeelding HPE Aruba Instant On - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

HPE Aruba Instant On - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: R9D16A
EAN/UPC:
HPE Aruba Instant On - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor Instant On 1830 24G, 1830 48G, 1830 8G
Direct leverbaar

35,53

Winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP13010GE0B360
EAN/UPC: 8716065448733
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-LX, Glasvezelkanaal - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Direct leverbaar

26,28

Winkelwagen
Afbeelding Vertiv - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Vertiv - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: HMX-SM-10G-SFP
EAN/UPC:
Vertiv - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE
Levertijd 1-6 weken

111,89

Winkelwagen

 
Button