Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

SFP - Juniper RX-GET-SFP Compatible

Productcode: RXGETSFPST | EAN/UPC: 0065030883160
€ 45,62 excl.btw
StarTech.com Dell EMC SFP-100M-FX compatibel SFP transceiver module - 1000Base-T glasvezel (RXGETSFPST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper RX-GET-SFP) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 5 stuk(s)
Levertijd:
Product:
SFP - Juniper RX-GET-SFP Compatible
€ 55,21 incl. 21% btw € 45,62 excl. 21% btw
Voorraad: 5

Omschrijving

De RXGETSFPST is een Dell EMC SFP-100M-FX compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-T conform netwerken, op een maximale afstand van 100 m.Technische specificaties: Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 1 Gbps Type: koperVerbindingstype: RJ-45 connector Maximale overdrachtsafstand: 100 m MTBF: 4,655,371 urenStroomverbruik: Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-100M-FX.

Specificaties

Breedte
1.4 cm
Diepte
6.5 cm
Gewicht
72 g
Hoogte
1.2 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, REACH, MSA
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
4,655,371 uur
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Juniper RX-GET-SFP

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Verzendgewicht
80 g
Verzendbreedte
20.7 cm
Verzenddiepte
23 cm
Verzendhoogte
1.5 cm

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-T
Max. overdrachtsafstand
100 m

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BFE3
EAN/UPC: 8716065447965
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 90Y9424
EAN/UPC: 0883436131230
Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - maximaal 10 km - voor Flex System SI4091
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.138,14

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BL81
EAN/UPC: 8716065447941
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Citrix SFP-TX Compatible

SFP - Citrix SFP-TX Compatible

Productcode: SFP-TX-ST
EAN/UPC: 0065030885744
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER compatibel SFP+ transceiver module - 10Gbase-ER glasvezel (SFP10GEREMST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Citrix SFP-TX) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m - voor HPE Aruba MMC-6000 Multi-Service Mobility Controller Base System
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 46,92

In winkelwagen

 
Button