Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver

Productcode: MASFP1GBTXST | EAN/UPC: 0065030869461
€ 47,30 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX -10/100/1000 Mbps koper RJ45 - 100 m - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 5 stuk(s)
Levertijd:
Product:
MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver
€ 57,24 incl. 21% btw € 47,30 excl. 21% btw
Voorraad: 5

Omschrijving

De MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module biedt betrouwbare 1GbE (1000 Mbps) connectiviteit via koperen kabels, voor 10BASE-T, 1000BASE-T en 100BASE-TX conforme netwerken, op een afstand tot 100 m.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
6.8 cm
Gewicht
35 g
Hoogte
1.38 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Automatische onderhandeling, volledige duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-T
Max. overdrachtsafstand
100 m

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BFE3
EAN/UPC: 8716065447965
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 90Y9424
EAN/UPC: 0883436131230
Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - maximaal 10 km - voor Flex System SI4091
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.138,14

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BL81
EAN/UPC: 8716065447941
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Citrix SFP-TX Compatible

SFP - Citrix SFP-TX Compatible

Productcode: SFP-TX-ST
EAN/UPC: 0065030885744
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER compatibel SFP+ transceiver module - 10Gbase-ER glasvezel (SFP10GEREMST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Citrix SFP-TX) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m - voor HPE Aruba MMC-6000 Multi-Service Mobility Controller Base System
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 46,92

In winkelwagen

 
Button