Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver

Productcode: MASFP1GBTXST | EAN/UPC: 0065030869461
47,30 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel SFP Transceiver module - 10/100/1000BASE-TX -10/100/1000 Mbps koper RJ45 - 100 m - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 18 stuk(s)
Levertijd:
Product:
MA-SFP-1GB-TX 1000Base-T SFP Transceiver
57,23 incl. 21% btw 47,30excl. 21% btw
Voorraad: 18

Omschrijving

De MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module biedt betrouwbare 1GbE (1000 Mbps) connectiviteit via koperen kabels, voor 10BASE-T, 1000BASE-T en 100BASE-TX conforme netwerken, op een afstand tot 100 m.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
6.8 cm
Gewicht
35 g
Hoogte
1.38 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Automatische onderhandeling, volledige duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-T
Max. overdrachtsafstand
100 m

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550 m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550 m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: GLCSXMMRGDST
EAN/UPC: 0065030872133
StarTech.com Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550 m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM-RGD) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Levertijd 1-6 weken

51,36

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Arista Networks SFP-1G-T Comp

SFP - Arista Networks SFP-1G-T Comp

Productcode: AR-SFP-1G-T-ST
EAN/UPC: 0065030885157
StarTech.com Arista Networks SFP-1G-T compatibel SFP transceiver module - 10/100/1000Base-TX koper (AR-SFP-1G-T-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Arista Networks SFP-1G-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Levertijd 1-6 weken

43,06

In winkelwagen
Afbeelding D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: DGS-712
EAN/UPC: 0790069264559
D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - voor DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552
Levertijd 1-6 weken

47,88

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-FE-T-I=
EAN/UPC: 0882658802935
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-TX - voor Cisco 2520; Industrial Ethernet 2000, 2000U, 3000, 3010, 4000, 5000
Levertijd 1-6 weken

353,16

In winkelwagen

 
Button