Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  SFP-Zendontvangers  /  HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM

MLUWfuMfuk6mcpxcMy1OA_1911379ktAAJ1bgOEmf4fWNG5xOQ_1912162pm6QqZLVkOIIvBAWWbemw_1912897

HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM

Productcode: JD119BST | EAN/UPC: 0065030868549
€ 35,09 excl.btw
StarTech.com HP JD119B compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310 nm- DDM / DOM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP JD119B) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 8 stuk(s)
Product:
HP JD119B 1000Base-LX SFP Transceiver SM
€ 42,46 incl. 21% btw € 35,09 excl. 21% btw
Voorraad: 8
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De JD119BST is een HP JD119B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%

Gerelateerde producten

Image MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
Op voorraad: 56 stuk(s)

€ 18,26

In winkelwagen
Image Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)
Op voorraad: 200 stuk(s)

€ 16,28

In winkelwagen
Image Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: UF-MM-10G
EAN/UPC: 0810354025914
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE (pak van 2)
Op voorraad: 76 stuk(s)

€ 35,53

In winkelwagen
Image Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP85P55GE0B444
EAN/UPC: 8716065448535
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Zhone SFP-GE-SX-850-DLC) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 24,09

In winkelwagen

 
Button