Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: J4858D | EAN/UPC: 0190017245836
133,44 excl.btw
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Op voorraad: 4 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
161,46 incl. 21% btw 133,44excl. 21% btw
Voorraad: 4

Omschrijving

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 500 m - voor OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360

Specificaties

Breedte
1.5 cm
Diepte
5.3 cm
Gewicht
20 g
Hoogte
1.3 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
OM2

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
500 m

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BE97
EAN/UPC: 8716065448047
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Direct leverbaar

26,28

Winkelwagen
Afbeelding Gigabit Fiber SFP Transceiver SM LC 20km

Gigabit Fiber SFP Transceiver SM LC 20km

Productcode: SFPG1320C
EAN/UPC: 0065030846677
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm - voor P/N: ET91000LCOAM, IES101002SFP, IES101G2SFPW, IES101GP2SFW, MCM1110SFP, PEX1000SFP2
Direct leverbaar

53,22

Winkelwagen
Afbeelding Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 91-010-172001B
EAN/UPC: 0760559116422
Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Direct leverbaar

85,51

Winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: SGT00P10DR03729
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Brocade E1MG-TX) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Levertijd 1-6 weken

69,60

Winkelwagen

 
Button