Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

GIGABIT RJ45 COPPER SFP - 10 PACK

Productcode: GLCT10PKST | EAN/UPC: 0065030864305
€ 342,64 excl.btw
StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10 - 1000Base-T - Mini-GBIC bulk pak - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-T) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m (pak van 10)
Op voorraad: 7 stuk(s)
Levertijd:
Product:
GIGABIT RJ45 COPPER SFP - 10 PACK
€ 414,59 incl. 21% btw € 342,64 excl. 21% btw
Voorraad: 7

Omschrijving

De GLCT10PKST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-T compatibele koperen transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6.8 cm
Gewicht
25 g
Hoogte
1.4 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in verpakking
10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, WEEE, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-T

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3ab
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Automatische onderhandeling, auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-T
Max. overdrachtsafstand
100 m

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-SX 1000B

StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-SX 1000B

Productcode: EXSFP1GESXST
EAN/UPC: 0065030868631
StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - MM LC - 550m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper EX-SFP-1GE-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 21 stuk(s)

€ 45,10

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP13010GE0B423
EAN/UPC: 8716065448764
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-LX, Glasvezelkanaal - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: GLC-2BX-D=
EAN/UPC: 0882658356797
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX-D - maximaal 10 km - 1490 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.535,81

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Palo Alto Networks LX Compatible

SFP - Palo Alto Networks LX Compatible

Productcode: LX-ST
EAN/UPC: 0065030885607
StarTech.com Palo Alto Networks LX compatibel SFP transceiver module - 1000Base-LX glasvezel (LX-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Palo Alto Networks PAN-SFP-LX) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 34,15

In winkelwagen

 
Button