Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack

Productcode: GLCSXMM10PST | EAN/UPC: 0065030864312
€ 311,86 excl.btw
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - Mini-GBIC 10 stuks - 1000Base-SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10)
Op voorraad: 11 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack
€ 377,35 incl. 21% btw € 311,86 excl. 21% btw
Voorraad: 11

Omschrijving

De GLCSXMM10PST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-SX-MM compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6.8 cm
Hoogte
1.4 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in verpakking
10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-SX-MM

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Half duplex modus, volledige duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-SX-E-ZZBD01F
EAN/UPC:
Zyxel SFP-SX-E - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10)
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 580,61

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 10338-ST
EAN/UPC: 0065030885348
StarTech.com Extreme Networks 10338 compatibel SFP+ transceiver module - 100/1000/10000Base-TX koper (10338-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Extreme Networks 10338) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 30 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 240,54

In winkelwagen
Afbeelding Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible

Productcode: GLCLHSMDST
EAN/UPC: 0065030864268
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: IES101G2SFPW, IES101GP2SFW
Op voorraad: 14 stuk(s)

€ 48,52

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: SGT00P10DR0A223
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: HP J8177C) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 35,88

In winkelwagen

 
Button