Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack

Productcode: GLCSXMM10PST | EAN/UPC: 0065030864312
€ 311,86 excl.btw
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - Mini-GBIC 10 stuks - 1000Base-SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10)
Op voorraad: 4 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack
€ 377,35 incl. 21% btw € 311,86 excl. 21% btw
Voorraad: 4

Omschrijving

De GLCSXMM10PST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-SX-MM compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6.8 cm
Hoogte
1.4 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in verpakking
10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-SX-MM

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Half duplex modus, volledige duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 407-10439
EAN/UPC: 4053162926288
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 100,50

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP1GEFEETST
EAN/UPC: 0065030884396
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper SFP-1GE-FE-E-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 8 stuk(s)

€ 43,10

In winkelwagen
Afbeelding LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-3211
EAN/UPC:
LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 39,62

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP13010GE0B475
EAN/UPC: 8716065449068
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-LX, Glasvezelkanaal - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen

 
Button