Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack

Productcode: GLCSXMM10PST | EAN/UPC: 0065030864312
311,86 excl.btw
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatibel - MM LC - 550m - Mini-GBIC 10 stuks - 1000Base-SX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm (pak van 10)
Op voorraad: 9 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack
377,35 incl. 21% btw 311,86excl. 21% btw
Voorraad: 9

Omschrijving

De GLCSXMM10PST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-SX-MM compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6.8 cm
Hoogte
1.4 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Aantal in verpakking
10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-SX-MM

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Half duplex modus, volledige duplex modus
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Legrand Cisco GLC-T Compatible 1000Base-T Copper SFP (mini-GBIC) Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Legrand Cisco GLC-T Compatible 1000Base-T Copper SFP (mini-GBIC) Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: GLC-T-LEG
EAN/UPC: 0757120601869
Legrand Cisco GLC-T Compatible 1000Base-T Copper SFP (mini-GBIC) Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-T) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Cisco 5508; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX
Levertijd 1-6 weken

89,18

In winkelwagen
Afbeelding Cisco CWDM SFP+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Cisco CWDM SFP+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: CWDM-SFP10G-1530=
EAN/UPC: 0882658652134
Cisco CWDM SFP+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE - CWDM - LC/PC multi-modus - 1530 nm - voor P/N: N3K-C34180YC, N9K-C9332C-WS, NC55-MPA-12T-S, NCS-55A2-MOD-S=, WS-C3850-48P
Levertijd 1-6 weken

8.701,57

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Citrix EG3C0000087 compatibel SFP transceiver module - 10/100/1000Base-TX koper (EG3C0000087-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Citrix EG3C0000087 compatibel SFP transceiver module - 10/100/1000Base-TX koper (EG3C0000087-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: EG3C0000087-ST
EAN/UPC: 0065030885720
StarTech.com Citrix EG3C0000087 compatibel SFP transceiver module - 10/100/1000Base-TX koper (EG3C0000087-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Citrix EG3C0000087) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m
Levertijd 1-6 weken

46,92

In winkelwagen
Afbeelding SFP Module - SFP-1G-BX80-D Comp - D/S

SFP Module - SFP-1G-BX80-D Comp - D/S

Productcode: SFP1GBX80DES
EAN/UPC: 0065030883351
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Dell EMC SFP-1G-BX80-D) - GigE - 1000Base-BX80-D - LC enkele modus - maximaal 80 km - 1550 (TX) / 1490 (RX) nm
Levertijd 1-6 weken

221,00

In winkelwagen

 
Button