Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco GLC-EX-SMD 1000Base-EX SFP Module

Productcode: GLCEXSMDST | EAN/UPC: 0065030868679
€ 147,52 excl.btw
StarTech.com Cisco GLC-EX-SMD compatibel SFP - Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - SM LC - 40 km - 1310nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco GLC-EX-SMD) - GigE - 1000Base-EX - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco GLC-EX-SMD 1000Base-EX SFP Module
€ 178,49 incl. 21% btw € 147,52 excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

De GLCEXSMDST is een Cisco GLC-EX-SMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-EX conforme netwerken, op een afstand tot 40 km.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
5.66 cm
Gewicht
28 g
Hoogte
1.25 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco GLC-EX-SMD

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-EX - LC enkele modus female

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-EX
Max. overdrachtsafstand
40 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BFE3
EAN/UPC: 8716065447965
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP13010GE0B491
EAN/UPC: 8716065449082
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: TP-LINK TL-SM311LS) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 4 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 91-010-172001B
EAN/UPC: 0760559116422
Zyxel SFP-1000T - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Op voorraad: 3 stuk(s)

€ 80,88

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-FE-100ZX=
EAN/UPC: 0882658029493
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-ZX - LC enkele modus - maximaal 80 km - 1550 nm - voor P/N: WS-X6148-FE-SFP, WS-X6148-FE-SFP=, WS-X6148-FE-SFP-RF
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 705,89

In winkelwagen

 
Button