Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Juniper EX-SFP-1GE-LX 1000Base-LX SFP

Productcode: EXSFP1GELXST | EAN/UPC: 0065030869294
€ 50,57 excl.btw
StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SFP - Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - SM LC - 10 km - 1310nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper EX-SFP-1GE-LX) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 58 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Juniper EX-SFP-1GE-LX 1000Base-LX SFP
€ 61,19 incl. 21% btw € 50,57 excl. 21% btw
Voorraad: 58

Omschrijving

De EXSFP1GELXST is een Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Juniper switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
5.66 cm
Gewicht
28 g
Hoogte
1.25 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Juniper EX-SFP-1GE-LX

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC enkele modus female

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-LX
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0BAJA
EAN/UPC: 8716065448528
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 20 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFT00P10GE0AAE9
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Linksys MGBT1) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 35,88

In winkelwagen
Afbeelding HPE X110 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

HPE X110 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: JD120B
EAN/UPC: 0885631168103
HPE X110 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC - voor HPE 10512, 3000, 3100, 36XX, 4210, 5500, 5810, 66XX, 75XX, 88XX, MSR20, MSR30, MSR50
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 310,98

In winkelwagen
Afbeelding DIS-S310LX

DIS-S310LX

Productcode: DIS-S310LX
EAN/UPC: 0790069437717
D-Link DIS S310LX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 166,25

In winkelwagen

 
Button