Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX - stroomopwaarts - Extreme Networks 10056 compatibel (10056-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 10056H-ST | EAN/UPC: 0065030885249
66,30 excl.btw
StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX - stroomopwaarts - Extreme Networks 10056 compatibel (10056-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Extreme Networks 10056H) - GigE - 1000Base-BX-D - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm
Op voorraad: 4 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX - stroomopwaarts - Extreme Networks 10056 compatibel (10056-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
80,22 incl. 21% btw 66,30excl. 21% btw
Voorraad: 4

Omschrijving

De 10056-ST is een Extreme Networks 10056 compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Extreme Networks switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-BX conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1490nmTx/1310nmRx Maximale data overdrachtssnelheid: 1 Gbps Type: enkele modus Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 286,217,327 uren Stroomverbruik: < 1,3 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP''s StarTech.com SFP''s Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Extreme Networks 10056.

Specificaties

Breedte
5.66 cm
Diepte
1.37 cm
Gewicht
20 g
Hoogte
1.25 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, REACH, MSA
MTBF (gemiddelde tijd tussen twee storingen)
286,217,327 uur
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Extreme Networks 10056H

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Energieverbruik tijdens gebruik
1.3 Watt

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC enkele modus female

Verzendgewicht
50 g
Verzendbreedte
9 cm
Verzenddiepte
11.5 cm
Verzendhoogte
3.1 cm

Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-BX-D
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 (RX) / 1490 (TX) nm

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: GLC-FE-T-I=
EAN/UPC: 0882658802935
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-TX - voor Cisco 2520; Industrial Ethernet 2000, 2000U, 3000, 3010, 4000, 5000
Levertijd 1-6 weken

360,66

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER compatibel SFP+ transceiver module - 10Gbase-ER glasvezel (SFP10GEREMST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER compatibel SFP+ transceiver module - 10Gbase-ER glasvezel (SFP10GEREMST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-TX-ST
EAN/UPC: 0065030885744
StarTech.com Dell EMC SFP-10G-ER compatibel SFP+ transceiver module - 10Gbase-ER glasvezel (SFP10GEREMST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Citrix SFP-TX) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m - voor HPE Aruba MMC-6000 Multi-Service Mobility Controller Base System
Levertijd 1-6 weken

46,92

Winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP13010GE0D288
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper SFP-1GE-LX) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Levertijd 1-6 weken

28,14

Winkelwagen
Afbeelding Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: AT-SPLX40
EAN/UPC: 0767035172545
Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310 nm
Levertijd 1-6 weken

270,92

Winkelwagen

 
Button