Productcode: VRCS3307-230VU | EAN/UPC: -
15.667,18 excl. BTW
Vertiv VRCS3307-230VU, Zwart, 750 mm, 1530 mm, 2413 mm, 470 kg
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Vertiv VRC-S - Rack cabinet - AC 230 V
18957,29 incl. 21% btw 15667,18excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Vertiv VRCS3307-230VU. Kleur behuizing: Zwart. Breedte verpakking: 750 mm, Diepte verpakking: 1530 mm, Hoogte verpakking: 2413 mm
Prestatie
Kleur behuizing
Zwart
Verpakking
Breedte verpakking
750 mm
Diepte verpakking
1530 mm
Hoogte verpakking
2413 mm
Gewicht verpakking
470 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Rittal SK - Thermoelectric cooler
Rittal SK - Thermoelectric cooler
Productcode: 3201200
EAN/UPC: 4028177598614
Rittal SK 3201.200, Grijs, Aluminium, 80 W, 240 V, 50/60 Hz, 125 mm
Direct leverbaar
796,61
Winkelwagen
Afbeelding Rittal SK TopTherm "Blue e" 0.50
Rittal SK TopTherm "Blue e" 0.50
Productcode: 3361500
EAN/UPC: 4028177429536
0.85 - 0.89 kW, 1-Phase, 230V, 50/60Hz
Direct leverbaar
Afbeelding Rittal SK 3329504 1800 W Grijs Ingebouwd display
Rittal SK 3329504 1800 W Grijs Ingebouwd display
Rittal SK 3329504, Grijs, Staal, 2600 W, 1800 W, 230 V, 50 / 60 Hz
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Vertiv VRC-S - Rack cabinet - AC 230 V