Productcode: VRCS3307-230VSLU | EAN/UPC: -
16.383,46 excl. BTW
Vertiv VRCS3307-230VSLU, Zwart, 1230 mm, 1530 mm, 2413 mm, 470 kg
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Vertiv VRC-S - Rack cabinet - AC 230 V
19823,99 incl. 21% btw 16383,46excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Vertiv VRCS3307-230VSLU. Kleur behuizing: Zwart. Breedte verpakking: 1230 mm, Diepte verpakking: 1530 mm, Hoogte verpakking: 2413 mm
Prestatie
Kleur behuizing
Zwart
Verpakking
Breedte verpakking
1230 mm
Diepte verpakking
1530 mm
Hoogte verpakking
2413 mm
Gewicht verpakking
470 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Rittal Elektrischer Kondensatverdunster
Rittal Elektrischer Kondensatverdunster
Productcode: 3301500
EAN/UPC: 4028177695511
Rittal SK 3301.500, Grijs, 115-230 V, 50/60 Hz, Licht Grijs, 5 - 60 °C, 1,32 kg
Direct leverbaar
249,05
Winkelwagen
Afbeelding Rittal SK TopTherm "Blue e" 1.00
Rittal SK TopTherm "Blue e" 1.00
Productcode: 3305540
EAN/UPC: 4028177323001
Rittal Blue e, Staal, Grijs, 400 mm, 260 mm, 950 mm
Direct leverbaar
Afbeelding Rittal SK TopTherm "Blue e" 0.50
Rittal SK TopTherm "Blue e" 0.50
0.85 - 0.89 kW, 1-Phase, 230V, 50/60Hz
Afbeelding Rittal Blue e+ Chiller 5.5kW 380-415V/440-480V 450x1000x710mm
Rittal Blue e+ Chiller 5.5kW 380-415V/440-480V 450x1000x710mm
Rittal SK 3334.400, Grijs, Staal, 5500 W, 380-415, 440-480 V, 50/60 Hz, 450 mm