Productcode: PLASMA-M2600SILVER | EAN/UPC: 8717371447526
2.302,33 excl. BTW
  • Maximale gewichtscapaciteit: 250 kg
  • Minimale schermgrootte: 177,8 cm (70") Maximale schermgrootte: 3,05 m (120") Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 400 x 200 mm Montage interface compatibiliteit (max): 1200 x 600 mm
  • Aantal displays ondersteund: 1
  • In hoogte verstelbaar
  • Verbeterd kabelbeheer
  • Staal Zilver
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Neomounts PLASMA-M2600 - Cart
2785,82 incl. 21% btw 2302,33excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
De PLASMA-M2600SILVER is geschikt voor schermen van 70-120" en heeft een draagvermogen van 250 kg. De trolley is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 400x200 tot 1200x600 mm.
*ATTENTIE: VESA-breedte 600 en 800 zijn uitgesloten als installatiemogelijkheid.\t\t
Montage
Aantal displays ondersteund
1
Maximale schermgrootte
3,05 m (120")
Montagewijze
Vloer
Maximale gewichtscapaciteit
250 kg
Montage interface compatibiliteit (min)
400 x 200 mm
Montage interface compatibiliteit (max)
1200 x 600 mm
Minimale schermgrootte
177,8 cm (70")
Paneelmontage-interface
900 x 600 mm
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Ja
Hoogte verstelbaarheidsbereik
1090 - 1590 mm
Wielen
Ja
Aantal wielen
4 wiel(en)
Verbeterd kabelbeheer
Design
Kleur van het product
Zilver
Materiaal behuizing
Staal
Energie
Gemotoriseerd
Technische details
Land van herkomst
Duitsland
Basis type
H-shaped
Netto gewicht pakket
78 kg
Vergrendelbaar
Hangslot niet inbegrepen
Gewicht en omvang
Breedte
1290 mm
Diepte
720 mm
Hoogte
1590 mm
Gewicht
66,1 kg
Verpakking
Breedte verpakking
730 mm
Diepte verpakking
1320 mm
Hoogte verpakking
430 mm
Gewicht verpakking
78 kg
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
730 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
1320 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
430 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
Netto gewicht kartonnen doos
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
1 stuk(s)
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Producten per pallet (EU)
3 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Hagor HP Lift Floorstand - Stand
Hagor HP Lift Floorstand - Stand
Productcode: 8266
EAN/UPC: 4250058582669
Hagor 8266, 139,7 cm (55"), 2,54 m (100"), 135 kg, 900 x 600 mm, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 135 kg
  • Minimale schermgrootte: 139,7 cm (55") Maximale schermgrootte: 2,54 m (100") Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (max): 900 x 600 mm
  • Zwart
Direct leverbaar
Winkelwagen
Afbeelding Axis P1245 - Network surveillance camera
Axis P1245 - Network surveillance camera
Productcode: 0926-001
EAN/UPC: 7331021052826
Multibrackets 0926, 2,79 m (110"), 200 x 300 mm, 1200 x 900 mm, 0 - 10°, Staal, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 125 kg
  • Minimale schermgrootte: 160 cm (63") Maximale schermgrootte: 2,79 m (110") Muur
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 300 mm Montage interface compatibiliteit (max): 1200 x 900 mm