Neomounts NOTEBOOK-D100 - Mounting kit
Productcode: NOTEBOOK-D100 | EAN/UPC: 8717371441593
76,43 excl. BTW
Neomounts NOTEBOOK-D100 Laptophouder monitorarm - 10-22" - 0-10 kg - h 0-26 cm - zwart
  • Zwart Staal
  • Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit: 25,4 cm (10")
  • Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit: 55,9 cm (22")
  • Maximale gewichtscapaciteit: 10 kg
  • In hoogte verstelbaar
Op voorraad: 9 stuk(s)
Levertijd:
Product:
92,48 incl. 21% btw 76,43excl. 21% btw
Voorraad: 9
Winkelwagen
De arm heeft een diepteverstelling van 0 tot 57 cm. Hoogte verstelt u van 0 naar 26 cm.
Deze notebooksteun wordt geleverd inclusief toetsenbordhouder.
Design
Kleur van het product
Zwart
Materiaal
Staal
Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit
25,4 cm (10")
Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit
55,9 cm (22")
Number of devices supported
1
Maximale gewichtscapaciteit
10 kg
Draaibaar
Ja
kantel aanpassingen
Ja
Ergonomie
Verstelbaar
In hoogte verstelbaar
Hoogte verstelbaarheidsbereik
0 - 260 mm
Diepte-instelbereik
0 - 570 mm
Draaihoek
180°
Horizontaal draaibaar
0 - 180°
Bereik kantelhoek
0 - 30°
Draaien
Afstand tot de muur (max.)
57 cm
Afstand tot de muur (min)
0 mm
Gewicht en omvang
Diepte
570 mm
Hoogte
260 mm
Gewicht
4,18 kg
Verpakking
Breedte verpakking
391 mm
Diepte verpakking
148 mm
Hoogte verpakking
315 mm
Gewicht verpakking
4,5 kg
Technische details
Land van herkomst
Taiwan
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
475 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
425 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
345 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
14,6 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
3 stuk(s)
Netto gewicht kartonnen doos
13,5 kg
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Producten per pallet (EU)
60 stuk(s)
Overige specificaties
Aantal displays ondersteund
1
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Kensington EQ SmartFit Easy Riser Laptopständer K52805EU
Kensington EQ SmartFit Easy Riser Laptopständer K52805EU
Productcode: K52805EU
EAN/UPC: 5028252643900
Kensington K52805EU, Laptopstandaard, Zwart, Kunststof, 30,5 cm (12"), 43,2 cm (17"), 10 kg
  • Laptopstandaard Zwart Kunststof
  • Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit: 30,5 cm (12")
  • Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit: 43,2 cm (17")
  • Inklapbaar
Direct leverbaar
20,04
Winkelwagen
Afbeelding Manhattan Laptop Holder for VESA mount, Fits VESA 75x75 and 100x100mm, Fits laptops up to 17.3" (max 4kg), Black, Lifetime Warranty
Manhattan Laptop Holder for VESA mount, Fits VESA 75x75 and 100x100mm, Fits laptops up to 17.3" (max 4kg), Black, Lifetime Warranty
Productcode: 462211
EAN/UPC: 0766623462211
Manhattan 462211, Arm met plank voor notebooks, Zwart, Kunststof, Staal, 4 kg, RoHS, 75 x 75,100 x 100 mm
  • Arm met plank voor notebooks Zwart Kunststof, Staal
  • Maximale gewichtscapaciteit: 4 kg
  • VESA-montage
Direct leverbaar
Afbeelding Dell Latitude Rugged Laptop Docking Stat
Dell Latitude Rugged Laptop Docking Stat
Productcode: 7110-1213
EAN/UPC:
Gamber-Johnson 7110-1213, Laptopstandaard, Zwart, Staal, Dell Latitude Rugged, 89 mm, 54 mm
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Bakker Elkhuizen Ergo-Q 260 - Notebook stand
Bakker Elkhuizen Ergo-Q 260 - Notebook stand
Productcode: BNEQ260
Ergo-Q 260, max. 16", 310 x 230 x 7 mm, 390 g
  • Laptopstandaard Grijs Aluminium
  • Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit: 40,6 cm (16")