Cisco PWR-115W-AC= netvoeding & inverter Binnen Zwart
Productcode: PWR-115W-AC= | EAN/UPC: 0889728036344
87,37 excl. BTW
Cisco PWR-115W-AC=, Gateway/controller, Binnen, 220 V, 115 W, AC-naar-DC, Cisco
  • Soort voeding: Binnen
  • Uitgangsvermogen: 115 W Ingangsspanning: 220 V
  • Bedoeld voor: Gateway/controller AC-naar-DC
  • Merkcompatibiliteit: Cisco
  • 1 stuk(s)
  • Zwart
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
105,72 incl. 21% btw 87,37excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Cisco PWR-115W-AC=. Bedoeld voor: Gateway/controller, Soort voeding: Binnen, Ingangsspanning: 220 V. Kleur van het product: Zwart. Breedte verpakking: 314,5 mm, Diepte verpakking: 514,4 mm, Hoogte verpakking: 238,3 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Land van herkomst: China
Kenmerken
Bedoeld voor
Gateway/controller
Soort voeding
Binnen
Ingangsspanning
220 V
Uitgangsvermogen
115 W
Power huidig type
AC-naar-DC
Merkcompatibiliteit
Cisco
Compatibiliteit
3504 Seriies
Design
Kleur van het product
Zwart
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
0 - 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
10 - 90 procent
Verpakking
Breedte verpakking
314,5 mm
Diepte verpakking
514,4 mm
Hoogte verpakking
238,3 mm
Gewicht verpakking
1,11 kg
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Land van herkomst
China
Gerelateerde producten
Afbeelding Lenovo 5A11K67847 netvoeding & inverter Binnen 135 W Zwart
Lenovo 5A11K67847 netvoeding & inverter Binnen 135 W Zwart
Productcode: 5A11K67847
EAN/UPC: 5715063289341
Lenovo 5A11K67847, Laptop, Binnen, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 135 W, 20 V
  • Soort voeding: Binnen
  • Uitgangsvermogen: 135 W Ingangsspanning: 100 - 240 V Frequentie: 50/60 Hz Spanning: 20 V
  • Bedoeld voor: Laptop AC-naar-DC
Direct leverbaar
61,60
Winkelwagen
Afbeelding Acer KP.0450H.013 netvoeding & inverter
Acer KP.0450H.013 netvoeding & inverter
Productcode: KP.0450H.013
EAN/UPC: 5704174071952
Acer KP.0450H.013
Direct leverbaar
19,60
Afbeelding Dymo Power adapter - Europe
Dymo Power adapter - Europe
Productcode: 1888662
DYMO 1888662, Etiketprinter, Binnen, Zwart, 650 g, 244 mm, 134 mm
  • Bedoeld voor: Etiketprinter
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding CoreParts MBXUSBC-AC0032 netvoeding & inverter Binnen 33 W Zwart
CoreParts MBXUSBC-AC0032 netvoeding & inverter Binnen 33 W Zwart
Productcode: MBXUSBC-AC0032
CoreParts MBXUSBC-AC0032, Universeel, Binnen, 110-230 V, 50 - 60 Hz, 33 W, AC-naar-DC
  • Uitgangsvermogen: 33 W Ingangsspanning: 110-230 V Frequentie: 50 - 60 Hz