APC GVSUPS10KB2HS UPS Dubbele conversie (online) 10 kVA 10000 W
Productcode: GVSUPS10KB2HS | EAN/UPC: 0731304406709
8.635,19 excl. BTW
Galaxy VS GVSUPS10KB2HS Noodstroomvoeding - 10kW, 3fase(400V) in&uit inc. 1 interne 7Ah accu cartridge
  • Dubbele conversie (online)
  • 10 kVA 10000 W
  • Golfvorm: Sinus
  • Sealed Lead Acid (VRLA) 480 V
  • Tower Wit
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
10448,58 incl. 21% btw 8635,19excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Blijf altijd online en voorkom dataverlies
Beschikbaarheid
Maximaal vermogen
Dankzij de hoge unity powerfactor levert deze 10kVA ups een werkelijk vermogen van max. 10000Watt.
Efficiëntie
• Tot zelfs 99% efficiënt in gepatenteerde ECOnversion™-modus
ECOnversiemodus
Geniet van de hoogste energiebesparing die tegenwoordig beschikbaar is zonder in te boeten
• Efficiëntie van wereldklasse tot 99%