Eaton 9PX 3000i RT3U - UPS (rack-mountable / external)
Productcode: 9PX3000IRT3U | EAN/UPC: 0743172081391
2.037,28 excl. BTW
Eaton 9PX3000IRT3U, Dubbele conversie (online), 3 kVA, 3000 W, Zuivere sinus, 176 V, 276 V
  • Dubbele conversie (online)
  • 3 kVA 3000 W
  • Golfvorm: Zuivere sinus
  • 10 AC-uitgang(en)
  • Sealed Lead Acid (VRLA)
  • Rackmontage/toren Zwart
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
2465,11 incl. 21% btw 2037,28excl. 21% btw
Voorraad: 2
Winkelwagen
Eaton 9PX3000IRT3U. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 3 kVA, Uitgangsvermogen: 3000 W. Stopcontacttypes: C13 stekker, C19 stekker, Stekker: C20 stekker, Aantal AC uitgangen: 10 AC-uitgang(en). Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typische backup tijd op halve lading: 9,5 min. Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 3U. Certificering: IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2, FCC Class B, CISPR22 Class B, CE /CB report...
Kenmerken
UPS-topologie
Dubbele conversie (online)
Output power capacity
3 kVA
Uitgangsvermogen
3000 W
Golfvorm
Zuivere sinus
Ingang operation voltage (min)
176 V
Ingang operation voltage (max)
276 V
Frequentie
40/70 Hz
Uitgang operation voltage (min)
200 V
Uitgang operation voltage (max)
240 V
Output frequentie
50/60 Hz
Aantal input fases
1
Efficientie
94 procent
Power factor
1
Geluidsniveau
40 dB
Poorten & interfaces
Stopcontacttypes
C13 stekker, C19 stekker
Stekker
C20 stekker
Aantal AC uitgangen
10 AC-uitgang(en)
USB-poort
Ja
Aantal USB 2.0-poorten
RS-232 port
Accu/Batterij
Batterijtechnologie
Sealed Lead Acid (VRLA)
Typische backup tijd op halve lading
9,5 min
Hot-swap batterij
Ja
Automatische batterij test
Design
Vormfactor
Rackmontage/toren
Kleur van het product
Zwart
Rackcapaciteit
3U
Type beeldscherm
LCD
LED-indicatoren
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Certificaten
Certificering
Inhoud van de verpakking
Rekbevestigingspakket
Safety regulation & standards
Veiligheid
IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten
ENERGY STAR
Gewicht en omvang
Breedte
440 mm
Diepte
485 mm
Hoogte
130 mm
Gewicht
27,4 kg
Verpakking
Beheerskaart inbegrepen
Nee
Meegeleverde software
Intelligent Power Software suite
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Overige specificaties
Netspanning, in bedrijf
230 V
Nominale input voltage
230 V
Gerelateerde producten
Afbeelding BlueWalker PowerWalker VFI 10000 ICR IoT 3/3
BlueWalker PowerWalker VFI 10000 ICR IoT 3/3
Productcode: 10122230
EAN/UPC: 4260074983579
PowerWalker VFI 10000 ICR IoT, Dubbele conversie (online), 10 kVA, 10000 W, Zuivere sinus, 190 V, 520 V
  • 10 kVA 10000 W
  • Golfvorm: Zuivere sinus
  • 12 V 9 Ah
  • Rackmontage/toren Zwart
Levertijd 1-6 weken
Winkelwagen
Afbeelding PowerWalker Basic VI 600 STL FR
PowerWalker Basic VI 600 STL FR
Productcode: 10121078
EAN/UPC: 4260074980738
PowerWalker VI 600 STL, Line-interactive, 0,6 kVA, 360 W, Sinus, 162 V, 290 V
  • Line-interactive
  • 0,6 kVA 360 W
  • Golfvorm: Sinus
  • 2 AC-uitgang(en)
  • 12 V 7 Ah
  • Tower Zwart
Levertijd 1-6 weken
49,82
Afbeelding APC Schneider Electric Galaxy PW 2nd Gen
APC Schneider Electric Galaxy PW 2nd Gen
Productcode: EPWUPS80KU6PS
APC Galaxy PW, 80 kVA, 64000 W, Sinus, 380 V, 415 V, 45/55 Hz
  • 80 kVA 64000 W
  • Golfvorm: Sinus
  • Tower Grijs
Afbeelding APC Schneider Electric Galaxy VS GVSUPS50K150HS
APC Schneider Electric Galaxy VS GVSUPS50K150HS
Productcode: GVSUPS50K150HS
APC Galaxy VS, Dubbele conversie (online), 50 kVA, 50000 W, Sinus, 340 V, 460 V
  • 50 kVA 50000 W
  • Lithium-Ion (Li-Ion) 576 V