Productcode: 109KS01KL | EAN/UPC: 0819472028678
97,92 excl. BTW
Compulocks 109KS01KL, Hoes, Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, 27,7 cm (10.9"), 771,107029 g
  • Hoes 27,7 cm (10.9") Zwart
  • Metaal, Rubber
  • Staande modus
  • Stootbestendig, Krasbestendig
  • 771,107029 g
Op voorraad: 18 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Secured Kickstand
118,48 incl. 21% btw 97,92excl. 21% btw
Voorraad: 18
Winkelwagen
Compulocks 109KS01KL. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"). Gewicht: 771,107029 g
Kenmerken
Maximale schermgrootte
27,7 cm (10.9")
Type etui
Hoes
Materiaal
Metaal, Rubber
Hoofdkleur van product
Zwart
Merkcompatibiliteit
Apple
Ingebouwde luidsprekers
Nee
Staande modus
Ja
Compatibiliteit
iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777
Veiligheidsfunties
Stootbestendig, Krasbestendig
Vergrendelbaar
Ja
Land van herkomst
China
Accu/Batterij
Ingebouwde accu
Nee
Gewicht en omvang
Breedte
140 mm
Diepte
29,5 mm
Hoogte
75,5 mm
Gewicht
771,107029 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Tablet Case 32.3 Cm (12.7"")
Tablet Case 32.3 Cm (12.7"")
Productcode: ZG38C05242
EAN/UPC: 1975296484690
Lenovo ZG38C05242, Folioblad, Lenovo, Tab P12, 32,3 cm (12.7"), 340 g
  • Folioblad 32,3 cm (12.7") Haver
  • 340 g
Direct leverbaar
11,60
Winkelwagen
Afbeelding Spigen ACS09163 tabletbehuizing 21,1 cm (8.3") Hoes Wit
Spigen ACS09163 tabletbehuizing 21,1 cm (8.3") Hoes Wit
Productcode: ACS09163
EAN/UPC: 8809971239936
Spigen ACS09163, Hoes, Apple, iPad Mini 7/iPad Mini 6, 21,1 cm (8.3"), 80 g
  • Hoes 21,1 cm (8.3") Wit
  • Polycarbonaat (PC), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
  • Krasbestendig
  • 80 g
Direct leverbaar
23,98
Afbeelding Mobilis Activ+ Case for Zebra ET40 - ET45 10in
Mobilis Activ+ Case for Zebra ET40 - ET45 10in
Productcode: 063023
Mobilis 063023, Stootbeschermer, Zebra, ET40 - ET45, 25,4 cm (10")
  • Stootbeschermer 25,4 cm (10") Zwart
  • Valbestendig, Schokbestendig
  • Penhouder
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Logitech BLOK Protective Shell iPad Air 2 24,6 cm (9.7") Omhulsel Zwart, Rood
Logitech BLOK Protective Shell iPad Air 2 24,6 cm (9.7") Omhulsel Zwart, Rood
Productcode: 939-001256
BLOK Beschermende behuizing voor iPad Air 2
  • Omhulsel 24,6 cm (9.7") Zwart, Rood