Productcode: 102KS01KL | EAN/UPC: 0819472028692
83,67 excl. BTW
Compulocks 102KS01KL, Hoes, Apple, iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th..., 25,9 cm (10.2"), 771,107029 g
  • Hoes 25,9 cm (10.2") Zwart
  • Metaal, Rubber
  • Staande modus
  • Stootbestendig, Krasbestendig
  • 771,107029 g
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Compulocks iPad 10.2" Secured Kickstand
101,24 incl. 21% btw 83,67excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Compulocks 102KS01KL. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th..., Maximale schermgrootte: 25,9 cm (10.2"). Gewicht: 771,107029 g
Kenmerken
Maximale schermgrootte
25,9 cm (10.2")
Type etui
Hoes
Materiaal
Metaal, Rubber
Hoofdkleur van product
Zwart
Merkcompatibiliteit
Apple
Ingebouwde luidsprekers
Nee
Staande modus
Ja
Compatibiliteit
Veiligheidsfunties
Stootbestendig, Krasbestendig
Vergrendelbaar
Ja
Land van herkomst
China
Accu/Batterij
Ingebouwde accu
Nee
Gewicht en omvang
Breedte
140 mm
Diepte
29,5 mm
Hoogte
75,5 mm
Gewicht
771,107029 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Apple Smart - Flip cover for tablet
Apple Smart - Flip cover for tablet
Productcode: MWK43ZM/A
EAN/UPC: 0195949438806
Smart Folio voor 13‑inch iPad Pro (M4) - Denim
  • Folioblad 33 cm (13") Blauw
  • Staande modus Flapsluiting
  • Krasbestendig
Direct leverbaar
89,58
Winkelwagen
Afbeelding Mobilis Edge Case for iPad Air 11'' 2024 M2
Mobilis Edge Case for iPad Air 11'' 2024 M2
Productcode: 060017
EAN/UPC: 3700992532615
Mobilis 060017, Folioblad, Apple, iPad Air 11'' 2024, 27,9 cm (11")
  • Folioblad 27,9 cm (11") Zwart, Transparant
  • Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig
Direct leverbaar
17,98
Afbeelding Mobilis Edge Case for iPad Pro 11'' 2024 M4
Mobilis Edge Case for iPad Pro 11'' 2024 M4
Productcode: 060018
Mobilis 060018, Folioblad, Apple, iPad Pro 11'' 2024, 27,9 cm (11")
Afbeelding fischer Schelle SCH 1619 GR 068019
fischer Schelle SCH 1619 GR 068019
Mobilis 068019, Folioblad, Apple, iPad Air 11'' 2024, 27,9 cm (11")
  • Folioblad 27,9 cm (11") Zwart