Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

2-Port 10G Fiber Network Card- Open SFP+

Productcode: PEX20000SFPI | EAN/UPC: 0065030860604
€ 354,72 excl.btw
StarTech.com 10G Network Card - 2x 10G Open SFP+ Multimode LC Fiber Connector - Intel 82599 Chip - Gigabit Ethernet Card (PEX20000SFPI) - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-SR, 10GBase-LRM - zwart - voor P/N: BNDTB10GI, BNDTB210GSFP, BNDTB310GNDP, BNDTB410GSFP, BNDTB4M2E1, BNDTBUSB3142
Op voorraad: 3 stuk(s)
Levertijd:
Product:
2-Port 10G Fiber Network Card- Open SFP+
€ 429,21 incl. 21% btw € 354,72 excl. 21% btw
Voorraad: 3

Omschrijving

Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze. Verstuur bestanden met grotere snelheden Grote bestanden, multimedia content en een toenemend aantal gebruikers zorgen voor een constante vraag naar meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u de snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk optimaal benutten. De NIC ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 10 Gbps per poort, of tot 20 Gbps per poort in full-duplex modus. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation De glasvezel NIC is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers, waardoor u flexibele configuratieopties krijgt om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten. De kaart heeft twee open SFP+ sleuven met ondersteuning van  uitwisselbare SFP+ modules, inclusief de  (SKU: SFP10GSRST). Zo kunt u de modules kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften passen op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com zijn een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches, bij gigabit Ethernet- en glasvezel-kanaaltoepassingen. Vergroot uw netwerkmogelijkheden Deze 10 gigabit netwerkkaart maakt gebruik van de Intel 82599 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning. De PEX20000SFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Breedte
1.8 cm
Diepte
13.5 cm
Gewicht
102 g
Hoogte
12 cm

Type apparaat
Netwerkadapter
Model
Insteekkaart - laag profiel
Interface (Bus) Type
PCI Express 2.0 x4

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS
Meegeleverde accessoires
Platte steun
Kleur
Zwart

Service & Support
Beperkte garantie - 2 jaar

Conformiteitsnormen
IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae
Protocol voor gegevenskoppeling
10 Gigabit Ethernet
Connectiviteit
Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit, Jumbo Frames ondersteuning
Bekabelingstype
Ethernet 10GBase-LR, Ethernet 10GBase-SR, Ethernet 10GBase-LRM
Capaciteit
Jumbo frameafmetingen: 15000
Prestaties
Doorstuurprestatie (duplex): 20 Gbps

Interfaces
2 - SFP+

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
20 - 80% (niet condenserend)
Max. gebruikstemperatuur
50 °C
Min. gebruikstemperatuur
5 °C

Benodigd besturingssysteem
Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 Edition, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Linux 2.6.24 - 4.11.x LTS-versies, Microsoft Windows Server 2019 (64-bit)

Processor
Intel 82599

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Lenovo ThinkSystem Broadcom 57414 - netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 10Gb Ethernet / 25Gb Ethernet SFP28 x 2

Lenovo ThinkSystem Broadcom 57414 - netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 10Gb Ethernet / 25Gb Ethernet SFP28 x 2

Productcode: 4XC7A08238
EAN/UPC:
Lenovo ThinkSystem Broadcom 57414 - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 - 10Gb Ethernet / 25Gb Ethernet SFP28 x 2 - voor ThinkAgile VX2330 Appliance; VX3330 Appliance; VX3331; VX7576 Certified Node
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 253,21

In winkelwagen
Afbeelding Brainboxes - seriële adapter

Brainboxes - seriële adapter

Productcode: 0A61419
EAN/UPC: 0885976891933
Brainboxes - Seriële adapter - PCIe - serieel
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 86,84

In winkelwagen
Afbeelding HPE 840z - netwerkadapter - PCIe 3.0 x16 Mezzanine - Infiniband EDR x 2

HPE 840z - netwerkadapter - PCIe 3.0 x16 Mezzanine - Infiniband EDR x 2

Productcode: 843400-B21
EAN/UPC:
HPE 840z - Netwerkadapter - PCIe 3.0 x16 Mezzanine - Infiniband EDR x 2 - in de fabriek geïntegreerd - voor ProLiant XL230k Gen10 Compute Tray, XL260a Gen9, XL260a Gen9 Compute Tray, XL2x260w
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 1.142,89

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com 4 poorts USB 3.1 PCIe kaart met 2 onafhankelijke kanalen (10Gbps) - 3x USB-A en 1x USB-C - USB-adapter - PCIe 3.0 x4 - USB 3.1 Gen 2 x 3 + USB-C 3.1 Gen 2 x 1

StarTech.com 4 poorts USB 3.1 PCIe kaart met 2 onafhankelijke kanalen (10Gbps) - 3x USB-A en 1x USB-C - USB-adapter - PCIe 3.0 x4 - USB 3.1 Gen 2 x 3 + USB-C 3.1 Gen 2 x 1

Productcode: PEXUS313AC2V
EAN/UPC: 0065030878012
StarTech.com 4 poorts USB 3.1 PCIe kaart met 2 onafhankelijke kanalen (10Gbps) - 3x USB-A en 1x USB-C - USB-adapter - PCIe 3.0 x4 - USB 3.1 Gen 2 x 3 + USB-C 3.1 Gen 2 x 1 - voor P/N: HB31C2A1CGS, HB31C3A1CS, HB31C4AS, USB3C2ESAT3
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 113,42

In winkelwagen

 
Button