Productcode: SFP10GSRST | EAN/UPC: 0065030850797
38,46 excl. BTW
  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
Op voorraad: 29 stuk(s)
Levertijd:
Product:
46,54 incl. 21% btw 38,46excl. 21% btw
Voorraad: 29
Winkelwagen
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie
The StarTech.com Advantage
Prestatie
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
11100 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Vezel-optische connector
LC
SFP-zendernorm
SR
Maximaal bereik
300 m
Golflengte
850 nm
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
Duplex systeem
Volledig, Half
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Ja
Golflengtemultiplexing (WDM)
Nee
Kenmerken
Kleur van het product
Zilver
Hot-swap
Mean time between failures (MTBF)
1967709 uur
Merkcompatibiliteit
Cisco
Energie
Stroomverbruik (typisch)
1,2 W
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
CE, FCC, UL, REACH
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
30 - 70 procent
Gewicht en omvang
Breedte
12 mm
Diepte
60 mm
Hoogte
10 mm
Gewicht
22 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Verpakking
Breedte verpakking
58 mm
Diepte verpakking
47 mm
Hoogte verpakking
16 mm
Gewicht verpakking
51 g
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
256 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
303 mm
Code geharmoniseerd systeem (HS)
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
206 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
36 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding LevelOne Infinity SFP-4330 - SFP (mini-GBIC) transceiver module
LevelOne Infinity SFP-4330 - SFP (mini-GBIC) transceiver module
Productcode: SFP-4330
EAN/UPC: 4015867224502
SFP-4330
  • SFP Vezel-optiek 1250 Mbit/s
  • Hot-swap
  • Stroomverbruik (typisch): 1 W
Levertijd 1-6 weken
20,58
Winkelwagen
Productcode: CWDM-SFP10G-1470-80-HP-BO
EAN/UPC: 4063232306841
BlueOptics CWDM-SFP10G-1470-80-HP-BO, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, CWDM, 80000 m
  • SFP+ Vezel-optiek 10000 Mbit/s
  • Golflengte: 1470 nm
  • Hot-plug ondersteuning
Levertijd 1-6 weken
512,77
Origin Storage 10G SFP+ LC SR Transceiver HP X132 Compatible - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+
Productcode: J9150A-OS
  • 10 Gigabit Ethernet Golflengte: 850 nm
  • Hot-swap Hot-plug ondersteuning
  • Ingangsspanning: 3.3 V