Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SFP-10G-LRM= | EAN/UPC: 0882658167119
€ 672,84 excl.btw
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE
€ 814,14 incl. 21% btw € 672,84 excl. 21% btw
Voorraad: 0

Omschrijving

The Cisco 10GBase SFP+ modules offer customers 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Specificaties

Breedte
1.3 cm
Diepte
5.7 cm
Gewicht
75 g
Hoogte
0.9 cm

Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
Laser Class 1, IEC 60825-1

Service & Support
Beperkte garantie - 90 dagen

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC/PC x 2
Uitwisselbare slots
1 x SFP+

Ontworpen voor
Cisco Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3ae
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-LRM
Max. overdrachtsafstand
300 m
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding HPE X150 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

HPE X150 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: JL275A
EAN/UPC: 0190017030128
HPE X150 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 20.637,83

In winkelwagen
Afbeelding Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW)

Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW)

Productcode: 00MY768
EAN/UPC:
Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW) - Glasvezelkanaal - maximaal 10 km - voor ThinkSystem DB630S
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 4.929,90

In winkelwagen
Afbeelding SFP - Juniper RX-10KM-SFP Compatible

SFP - Juniper RX-10KM-SFP Compatible

Productcode: RX10KMSFPST
EAN/UPC: 0065030883085
StarTech.com Juniper RX-10KM-SFP compatibel SFP transceiver module - 1000Base-LX glasvezel (RX10KMSFPST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper RX-10KM-SFP) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus/LC multimodus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 138,70

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SFP-10G-SR-RF
EAN/UPC: 0882658404566
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor Catalyst ESS9300 Embedded Series; Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 263,29

In winkelwagen

 
Button