Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR SFP+ - SM

Productcode: MASFP10GBLR | EAN/UPC: 0065030872119
€ 288,66 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR 10 Gbps SM glasvezel LC 10 km - levenslange garantie - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 1 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR SFP+ - SM
€ 349,28 incl. 21% btw € 288,66 excl. 21% btw
Voorraad: 1

Omschrijving

De MASFP10GBLR is een Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10 km.  Technische specificaties:  Golflengte: 1310 nm  Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps  Type: Single-mode glasvezel  Verbindingstype: LC connector  Maximale overdrachtsafstand: 10 km  MTBF: 2.104.865 uur  Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W  Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja  Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.   StarTech.com SFP's  Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Breedte
1.39 cm
Diepte
5.84 cm
Gewicht
30 g
Hoogte
1.26 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC enkele modus female x 2

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3ae
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Bekabelingstype
10GBase-LR
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Allied Telesis AT-PC200/SC - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Allied Telesis AT-PC200/SC - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: AT-PC200/SC-60
EAN/UPC:
Allied Telesis AT-PC200/SC - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 100Base-SC - SFP (mini-GBIC) / RJ-45 - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 269,80

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - CFP zendontvangermodule - 40 Gigabit LAN

Cisco - CFP zendontvangermodule - 40 Gigabit LAN

Productcode: CFP-40G-SR4=
EAN/UPC: 0882658337208
Cisco - CFP zendontvangermodule - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 150 m - 850 nm - voor P/N: 4-40GE-LAN, 4-40GE-LAN/OTN
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 2.580,55

In winkelwagen
Afbeelding Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: GLC-LH-SMD-RF
EAN/UPC: 0882658546334
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 4451; Catalyst ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93180, 93XX; UCS 62XX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 324,54

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX40 - stroomopwaarts - Dell EMC SFP-10G-BX40-U compatibel (SFP10GBX40US) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX40 - stroomopwaarts - Dell EMC SFP-10G-BX40-U compatibel (SFP10GBX40US) - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SFP-10G-LR-40-ST
EAN/UPC: 0065030885904
StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX40 - stroomopwaarts - Dell EMC SFP-10G-BX40-U compatibel (SFP10GBX40US) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR-40) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 979,38

In winkelwagen

 
Button