Productcode: SAT2M2NGFF25 | EAN/UPC: 0065030859288
22,83 excl. BTW
StarTech.com M.2 SSD naar 2.5 inch SATA III Adapter, M.2 Solid State Drive Converter met Beschermende Behuizing, Hoogte 9.5mm (SAT2M2NGFF25)
  • Intern
  • Hostinterface: SATA
  • Output interface: M.2
  • 6 Gbit/s
  • Zwart
Op voorraad: 1 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com M.2 (NGFF) SSD to 2.5in SATA III Adapter
27,62 incl. 21% btw 22,83excl. 21% btw
Voorraad: 1
Winkelwagen
Verander een M.2 solid state drive in een standaard 2,5 inch 6 Gbps vormfactor-SSD
The StarTech.com Advantage
Poorten & interfaces
Hostinterface
SATA
Output interface
M.2
SATA herziening
3.0
Design
Intern
Ja
Kleur van het product
Zwart
Hot-swap
Nee
Certificering
CE, FCC, TAA, REACH
Kenmerken
Data transfer snelheid (max)
6 Gbit/s
Plug and play
Ja
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 95 procent
Technische details
Certificaten van naleving
RoHS
Gewicht en omvang
Breedte
68 mm
Diepte
98 mm
Hoogte
8 mm
Gewicht
54 g
Verpakking
Aantal
1
Gebruikershandleiding
Breedte verpakking
162 mm
Diepte verpakking
131 mm
Hoogte verpakking
32 mm