APC GVSUPS20KHS UPS Dubbele conversie (online) 20 kVA 20000 W
Productcode: GVSUPS20KHS | EAN/UPC: 0731304342670
9.210,87 excl. BTW
Galaxy VS GVSUPS20KHS Noodstroomvoeding - 20kW, 3fase(400V) in&uit, excl. (externe) accu's
  • Dubbele conversie (online)
  • 20 kVA 20000 W
Product:
11145,15 incl. 21% btw 9210,87excl. 21% btw
Voorraad: 0
Maximaal vermogen
Dankzij de hoge unity powerfactor levert deze 20kVA ups een werkelijk vermogen van max. 20000Watt.
Efficiëntie
• Tot zelfs 99% efficiënt in gepatenteerde ECOnversion™-modus
ECOnversiemodus
Geniet van de hoogste energiebesparing die tegenwoordig beschikbaar is zonder in te boeten
• Efficiëntie van wereldklasse tot 99%