APC GVSUPS20K0B4HS UPS Dubbele conversie (online) 20 kVA 20000 W
Productcode: GVSUPS20K0B4HS | EAN/UPC: 0731304413936
8.612,39 excl. BTW
Galaxy VS GVSUPS20K0B4HS Noodstroomvoeding - 20kW, 3fase(400V) in&uit, excl. interne 9Ah accu cartridges
  • Dubbele conversie (online)
  • 20 kVA 20000 W
  • Golfvorm: Sinus
  • Sealed Lead Acid (VRLA) 480 V
Product:
10420,99 incl. 21% btw 8612,39excl. 21% btw
Voorraad: 0
Maximaal vermogen
Dankzij de hoge unity powerfactor levert deze 20kVA ups een werkelijk vermogen van max. 20000Watt.
Efficiëntie
• Tot zelfs 99% efficiënt in gepatenteerde ECOnversion™-modus
ECOnversiemodus
Geniet van de hoogste energiebesparing die tegenwoordig beschikbaar is zonder in te boeten
• Efficiëntie van wereldklasse tot 99%