Productcode: OSFNBAM16P7670 | EAN/UPC: 5059902024626
32,23 excl. BTW
Origin Storage OSFNBAM16P7670, 40,6 cm (16"), 16:10, Monitor/Laptop, Randloze privacyfilter voor schermen, Antireflectie, Privacy
  • 40,6 cm (16") Monitor/Laptop Randloze privacyfilter voor schermen Transparant
  • Antireflectie, Privacy
  • LCD 16:10
  • Eenvoudig verwijderbaar Vingerafdrukbestendig
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Origin Storage Notebook anti-microbial filter
39,00 incl. 21% btw 32,23excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Origin Storage OSFNBAM16P7670. Maximale schermgrootte: 40,6 cm (16"). Beeldverhouding: 16:10. Geschikt voor: Monitor/Laptop, Soort: Randloze privacyfilter voor schermen
Design
Maximale schermgrootte
40,6 cm (16")
Geschikt voor
Monitor/Laptop
Soort
Randloze privacyfilter voor schermen
Filterkleur
Transparant
Materiaal
Kunststof
Kleur van het product
Transparant
Kenmerken
Filterfuncties display
Antireflectie, Privacy
Ondersteunde display-types
LCD
Beeldverhouding
16:10
Installatietype
Hoektab
Eenvoudig verwijderbaar
Ja
Vingerafdrukbestendig
Gerelateerde producten
Afbeelding DICOTA D70126 schermfilter 24,6 cm (9.7") Tablet Randloze privacyfilter voor schermen
DICOTA D70126 schermfilter 24,6 cm (9.7") Tablet Randloze privacyfilter voor schermen
Productcode: D70126
EAN/UPC: 7640186411264
DICOTA D70126, 24,6 cm (9.7"), Tablet, Randloze privacyfilter voor schermen, Privacy, 20 g
  • 24,6 cm (9.7") Tablet Randloze privacyfilter voor schermen