Productcode: SFP10GSRST | EAN/UPC: 0065030850797
38,46 excl. BTW
  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
Op voorraad: 29 stuk(s)
Levertijd:
Product:
46,54 incl. 21% btw 38,46excl. 21% btw
Voorraad: 29
Winkelwagen
10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie
The StarTech.com Advantage
Prestatie
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
11100 Mbit/s
Soort aansluiting
SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Vezel-optische connector
LC
SFP-zendernorm
SR
Maximaal bereik
300 m
Golflengte
850 nm
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
Duplex systeem
Volledig, Half
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Ja
Golflengtemultiplexing (WDM)
Nee
Kenmerken
Kleur van het product
Zilver
Hot-swap
Mean time between failures (MTBF)
1967709 uur
Merkcompatibiliteit
Cisco
Energie
Stroomverbruik (typisch)
1,2 W
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
CE, FCC, UL, REACH
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
30 - 70 procent
Gewicht en omvang
Breedte
12 mm
Diepte
60 mm
Hoogte
10 mm
Gewicht
22 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Verpakking
Breedte verpakking
58 mm
Diepte verpakking
47 mm
Hoogte verpakking
16 mm
Gewicht verpakking
51 g
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
256 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
303 mm
Code geharmoniseerd systeem (HS)
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
206 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
36 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
BlueOptics SFP-10G-BX-D-60KM-AB-BO netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
Productcode: SFP-10G-BX-D-60KM-AB-BO
EAN/UPC: 4063232058498
BlueOptics SFP-10G-BX-D-60KM-AB-BO, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, BX-D, 60000 m
Levertijd 1-6 weken
231,03
Winkelwagen
Afbeelding Origin Storage QSFP28 transceiver module (equivalent to: Extreme 10450)
Origin Storage QSFP28 transceiver module (equivalent to: Extreme 10450)
Productcode: 10450-OS
EAN/UPC: 5059902012647
Origin Storage 10450-OS, Vezel-optiek, 100000 Mbit/s, QSFP28, LC, 2000 m, 1331 nm
  • QSFP28 Vezel-optiek 100000 Mbit/s
  • 100 Gigabit Ethernet Golflengte: 1331 nm
  • Hot-swap Hot-plug ondersteuning
  • Ingangsspanning: 3.3 V