Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

ZyXEL CNA100 Cloud Network Agent

Productcode: CNA100-EU0101F | EAN/UPC: 4718937578061
410,88 excl.btw
Zyxel CNA100 Cloud Network Agent - VPN gateway
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
ZyXEL CNA100 Cloud Network Agent
497,16 incl. 21% btw 410,88excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Zyxel CNA100 Cloud Network Agent - VPN gateway

Specificaties

General
Device Type
VPN gateway
Localisation
Europe
Networking
Form Factor
External
Status Indicators
Power, system
Features
Reset button, on/off switches
Expansion / Connectivity
Interfaces
2 x USB - Type A ¦ 1 x network - RJ-45 ¦ 1 x management - RJ-45 ¦ 1 x console
Power
Power Device
External power adapter

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Cisco Catalyst 9105AXW - Radio access point

Cisco Catalyst 9105AXW - Radio access point

Productcode: C9105AXW-I
EAN/UPC:
Cisco Catalyst 9105AXW - Radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - wall mountable
  • Downlink MU-MIMO technology
  • Container support for applications
  • Wi-Fi 6 and Bluetooth 5
Levertijd 1-6 weken

333,27

Winkelwagen
Afbeelding Cisco Meraki - QSFP transceiver module

Cisco Meraki - QSFP transceiver module

Productcode: MA-QSFP-40G-SR-BD
EAN/UPC:
Cisco Meraki - QSFP transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - LC multi-mode - up to 150 m - 832-918 nm - for Cloud Managed MS420; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS410, MS420, MS425
Levertijd 1-6 weken

817,56

Winkelwagen
Afbeelding Fortinet FORTIGATE-7060E-8-DC 1 YEAR ADVANCED THREAT PROTEC

Fortinet FORTIGATE-7060E-8-DC 1 YEAR ADVANCED THREAT PROTEC

Productcode: FC-10-D76E8-928-02-12
EAN/UPC:
Fortinet FortiGate-7060E-8-DC 1 Year Advanced Threat Protection (IPS, Advanced Malware Protection Service, Application Control, and 24x7 FortiCare). Number of years: 3 year(s), Service time (hours x days): 24x7
Levertijd 1-6 weken

166.785,30

Winkelwagen
Afbeelding Fortinet FortiCam-CD55-C 5 Year 4-Hour Hardware and Onsite EngineerA  Premium RMA Service

Fortinet FortiCam-CD55-C 5 Year 4-Hour Hardware and Onsite EngineerA  Premium RMA Service

Productcode: FC-10-FCD5E-212-02-60
EAN/UPC:
Fortinet FortiCam-CD55-C 5 Year 4-Hour Hardware and Onsite EngineerA  Premium RMA Service
Levertijd 1-6 weken

2.452,73

Winkelwagen

 
Button