Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Axis Midspan - PoE injector - AC 24 / DC 10-28 V

Productcode: 02208-001 | EAN/UPC: 7331021074712
108,06 excl.btw
AXIS Midspan - PoE injector - AC 24 / DC 10-28 V - 30 Watt - output connectors: 1 - black - for AXIS D3110, P1455-LE, P1455-LE-3 License Plate Verifier Kit, Q1952-E; Q60 Series
Op voorraad: 7 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Axis Midspan - PoE injector - AC 24 / DC 10-28 V
130,75 incl. 21% btw 108,06excl. 21% btw
Voorraad: 7

Omschrijving

AXIS Midspan - PoE injector - AC 24 / DC 10-28 V - 30 Watt - output connectors: 1 - black - for AXIS D3110, P1455-LE, P1455-LE-3 License Plate Verifier Kit, Q1952-E; Q60 Series

Specificaties

General
Device Type
PoE injector - external
Power Over Ethernet (PoE)
PoE+ (IEEE 802.3at)
Colour
Black
Power Device
Input Voltage
AC 24 / DC 10-28 V
Input Connectors
1
Power Output Connectors Details
1 x RJ-45
Output Voltage
DC 56 V
Power Capacity
30 Watt
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Gigabit LAN - RJ-45
Miscellaneous
Compliant Standards
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Plug and Play, EN55024, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, FCC Part 15 B Class A, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-78, VCCI Class A, EAC, IS13252, AS/NZS CISPR 32 Class A, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 55032 Class A, KCC KN32 Class A, KCC KN35, UL 62368-1
Manufacturer Warranty
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Environmental Parameters
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
70 °C
Dimensions & Weight
Width
6.5 cm
Depth
16.4 cm
Height
3.7 cm
Weight
233 g
Compatibility Information
Designed For
AXIS D3110, P1455-LE, P1455-LE-3 License Plate Verifier Kit, Q1952-E ¦ AXIS Q60 Series Q6078-E 50 Hz, Q6078-E 60 Hz

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding DIGITUS 8 Port Gigabit Switch, 10 inch, Unmanaged, 2 Uplinks

DIGITUS 8 Port Gigabit Switch, 10 inch, Unmanaged, 2 Uplinks

Productcode: DN-80119
EAN/UPC: 4016032479482
DIGITUS DN-80119 - Switch - unmanaged - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP (mini-GBIC) (uplink) - rack-mountable· 8 x RJ45 ports 10/100/1000 Mbps
· 2 x SFP uplink ports 1000 Mbps
· Network standards: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab
· Full-duplex flow control IEEE802.3x
· High backplane bandwidth of 20 Gbps
· Integrated power supply with fanless design
· Rugged 10" metal chassis
Levertijd 1-6 weken

48,46

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-D-20 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional BiDi Fiber Single Strand SFP+, LC 20km, Cisc

StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-D-20 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional BiDi Fiber Single Strand SFP+, LC 20km, Cisc

Productcode: SFP-10G-BX-D-20-ST
EAN/UPC: 0065030886482
StarTech.com Cisco SFP-10G-BX-D-20 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional BiDi Fiber Single Strand SFP+, LC 20km, Cisco ASR9000ASR1000, NCS5500, Downstream - Lifetime Warranty (SFP-10G-BX-D-20-ST) - SFP+ transceiver module (equivalent to: Cisco SFP-10G-BX-D-20) - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC single-mode - up to 20 km - 1270 nm / 1330 nm
Levertijd 1-6 weken

295,38

Winkelwagen
Afbeelding Alcatel Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Alcatel Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: ISFP-GIG-SX
EAN/UPC: 3326744961368
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - 850 nm - for P/N: OS6855-14, OS6855-14D, OS6855-U24, OS6855-U24D, OS6855-U24DL
Levertijd 1-6 weken

471,90

Winkelwagen
Afbeelding Extreme Networks ExtremeWireless AP310I

Extreme Networks ExtremeWireless AP310I

Productcode: AP310I-WR
EAN/UPC: 0644728355112
Extreme Networks ExtremeWireless AP310I - Radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz
  • Security
  • Wi-Fi 6 technology
  • Management analytics
  • RF monitoring
  • Programmable radios
  • Integrated BLE and Zigbee
Direct leverbaar

125,33

Winkelwagen