Digitus DK-1612-010/BL netwerkkabel Zwart 1 m Cat6 U/UTP (UTP)
Productcode: DK-1612-010/BL | EAN/UPC: 4016032371885
1,07 excl. BTW
Digitus DK-1612-010/BL, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Zwart
  • 1 m
  • RJ-45 Mannelijk
  • RJ-45 Mannelijk
  • Cat6 U/UTP (UTP)
  • Zwart
Op voorraad: 165 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1,29 incl. 21% btw 1,07excl. 21% btw
Voorraad: 165
Winkelwagen
Kenmerken
Snoerlengte
1 m
Kabel standaard
Cat6
Kabelafscherming
U/UTP (UTP)
Aansluiting 1
RJ-45
Aansluiting 2
RJ-45
Kleur van het product
Zwart
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Materiaal buitenmantel
Polyvinyl chloride (PVC)
Kabel klasse
E
AWG draad omvang
26/7
Land van herkomst
China
Verpakking
Breedte verpakking
115 mm
Diepte verpakking
10 mm
Gewicht verpakking
30,8 g
Verpakkingsvolume
241,5 cm³
Type verpakking
Polybag
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Code UK-handelstarief
Gerelateerde producten
Afbeelding Intronics ACT - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Intronics ACT - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Productcode: IB4701
EAN/UPC: 8716065135510
Paarse 1m U/UTP CAT5E patchkabelmet RJ45 connectoren
  • Volledig koperen 24AWG geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten.
  • Voldoen aan de internationale normen
  • Kabels zijn 100% getest.
Direct leverbaar
1,55
Winkelwagen
Afbeelding Good Connections CAT6A S/FTP 50 m - 50 m - Cat6a - S/FTP (S-STP) - RJ-45 - RJ-45
Good Connections CAT6A S/FTP 50 m - 50 m - Cat6a - S/FTP (S-STP) - RJ-45 - RJ-45
Productcode: 8060-H500Y
EAN/UPC: 4014619684359
Alcasa CAT6A S/FTP 50 m, 50 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Geel
  • 50 m
  • Cat6a S/FTP (S-STP)
  • Geel
Levertijd 1-6 weken
43,04
Productcode: IB7907
Zwarte 7m LSZH F/UTP CAT5E patchkabelmet RJ45 connectoren
  • Volledig koperen 26AWG geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten.
  • Kabels zijn 100% getest.