Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Optische Zendontvangers

Optische Zendontvangers

Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: Q2885P10C0PFGIQ
EAN/UPC: 8716065450705
Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO-12 multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm

€ 120,08

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP85P30100DJ25
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Allied Telesis AT-SP10SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 32,89

Op voorraad: 2 stuk(s)

Skylane - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP85P30100D257
EAN/UPC: 8716065012163
Skylane - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Brocade 10G-SFPP-SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - 850 nm

€ 32,89

Op voorraad: 14 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP85P30100B660
EAN/UPC: 8716065449464
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Huawei 0231A0A6) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 27,39

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP13010100BL78
EAN/UPC: 8716065450200
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

€ 38,39

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP85P3010AD283
EAN/UPC:
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Arista Networks SFP-10G-SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 32,89

Op voorraad: 3 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: SPP85P30100BO00
EAN/UPC: 8716065449662
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 27,39

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI

Productcode: SPP85P30100B646
EAN/UPC: 8716065449198
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI - Glasvezelkanaal, 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 27,39

Op voorraad: 2 stuk(s)

Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI

Productcode: SPP13010100B255
EAN/UPC: 8716065449792
Skylane Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, CPRI, OBSAI - Glasvezelkanaal, 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

€ 38,39

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: QFP85P1040PDO07
EAN/UPC: 8716065450521
Skylane Optics - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-12 multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm

€ 74,28

Op voorraad: 0 stuk(s)

Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: Q2885P10C0PFO1W
EAN/UPC:
Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule (gelijk aan: Mellanox MMA1B00-C100D) - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 100 m - 850 nm

€ 120,08

Op voorraad: 2 stuk(s)

Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: Q28QD010C07DL66
EAN/UPC: 8716065450798
Skylane Optics - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

€ 946,17

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button