Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Optische Zendontvangers

HPE Converged Enhanced Ethernet - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: AP823A
EAN/UPC: 0884962127582
HPE Converged Enhanced Ethernet - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - voor HPE SN8000B 32; StoreFabric SN4000, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot

€ 1.621,13

Op voorraad: 0 stuk(s)

NETGEAR ProSafe AFM735 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN

Productcode: AFM735-10000S
EAN/UPC: 0606449075090
NETGEAR ProSafe AFM735 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km

€ 252,74

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR

Productcode: C8R23B
EAN/UPC: 0190017186351
HPE - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - Glasvezelkanaal (pak van 4) - voor Modular Smart Array 2040 SAN Controller, 2040 SAS Controller

€ 246,80

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: CWDM-SFP-1510=
EAN/UPC: 0746320877464
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1510 nm - voor Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524

€ 2.932,56

Op voorraad: 0 stuk(s)

Extreme Networks NX-7500-SFPPL-SX - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: NX-7500-SFPPL-SX
EAN/UPC:
Extreme Networks NX-7500-SFPPL-SX - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SX - 850 nm - voor Zebra Integrated Services Controller NX 7510, NX 7520, NX 7530

€ 952,32

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: QSFP-100G-SR4-S
EAN/UPC:
Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO - maximaal 100 m - 840-860 nm - voor Mellanox ConnectX-5; Network Convergence System 50XX, 55XX; Nexus 36180, 92XXX, 93XX

€ 1.177,39

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: QSFP-40G-SR-BD
EAN/UPC:
Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-BiDi - LC multi-modus - maximaal 150 m - 850 nm - voor ASR 9001, 9006, 9010; Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E

€ 646,25

Op voorraad: 0 stuk(s)

SFP - Palo Alto Networks LX Compatible

Productcode: LX-ST
EAN/UPC: 0065030885607
StarTech.com Palo Alto Networks LX compatibel SFP transceiver module - 1000Base-LX glasvezel (LX-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Palo Alto Networks PAN-SFP-LX) - GigE - 1000Base-LX - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm

€ 34,15

Op voorraad: 0 stuk(s)

MSA Compliant 10GBase-ER SFP+ - SM 40 km

Productcode: SFP10GBERST
EAN/UPC: 0065030873390
StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ module - 10GBase-ER SFP+ - SM LC transceiver - 40 km - 1550nm - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm

€ 889,73

Op voorraad: 0 stuk(s)

SFP+ - Arista Networks SFP-10G-SRL Comp

Productcode: AR-SFP-10G-SRL-ST
EAN/UPC: 0065030885102
StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SRL Compatibele SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GbE Multimode Fiber MMF Optische Transceiver - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 100m - 850nm - DDM (AR-SFP-10G-SRL-ST) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Arista Networks SFP-10G-SRL) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm

€ 167,45

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: CWDM-SFP-1610=
EAN/UPC: 0004632087866
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1610 nm - voor Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X

€ 2.932,56

Op voorraad: 0 stuk(s)

NETGEAR ACM761 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: ACM761-10000S
EAN/UPC: 0606449147049
NETGEAR ACM761 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MTP/MPO multi-modus - maximaal 100 m

€ 414,79

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button