Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  Koperen Zendontvangers

Koperen Zendontvangers

Lenovo - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW)

Productcode: 01KP846
EAN/UPC: 0889488425044
Lenovo - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (SW) - met 8-port Ports on Demand activation license (pak van 8) - voor ThinkSystem DB610S

€ 3.197,56

Op voorraad: 0 stuk(s)

SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver

Productcode: 00FE333
EAN/UPC: 0845282086300
Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - voor Flex System EN4023 10; Flex System FC5022, FC5022 16, FC5022 24, SI4091; ThinkSystem SR250

€ 227,40

Op voorraad: 0 stuk(s)

Matrox Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: XTO3-SFPSM
EAN/UPC:
Matrox Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

€ 58,03

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE X150 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet

Productcode: JH673A
EAN/UPC:
HPE X150 - QSFP28 zendontvangermodule - 100 Gigabit Ethernet - 1000Base-CWDM4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexFabric 5940 4-slot; FlexNetwork 5940, 5940 2-slot, 5940 32, 5940 48, 5940 4-slot

€ 7.632,21

Op voorraad: 0 stuk(s)

Hikvision DS-1H34-0101P PoE Video - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: DS-1H34-0101P
EAN/UPC:
Hikvision DS-1H34-0101P PoE Video - Repeater - 100Mb LAN - 100Base-TX

€ 27,36

Op voorraad: 0 stuk(s)

WatchGuard - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN

Productcode: WG8022
EAN/UPC: 0654522004604
WatchGuard - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - voor Firebox M200, M300, M400, M440, M4600, M500, M5600

€ 621,23

Op voorraad: 0 stuk(s)

Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: AT-SPBD10-14
EAN/UPC: 0767035177809
Allied Telesis - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - maximaal 10 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm

€ 113,31

Op voorraad: 0 stuk(s)

Allied Telesis AT SPTX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: AT-SPTX
EAN/UPC: 0767035176901
Allied Telesis AT SPTX - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45

€ 83,15

Op voorraad: 0 stuk(s)

Ubiquiti U Fiber Nano G - glasvezel mediaconverter - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, GPON

Productcode: UF-NANO
EAN/UPC:
Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter - GigE, GPON - SC/APC / RJ-45 - maximaal 20 km

€ 65,78

Op voorraad: 7 stuk(s)

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm

€ 18,26

Op voorraad: 26 stuk(s)

MikroTik S+85DLC03D - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: S+85DLC03D
EAN/UPC:
MikroTik S+85DLC03D - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - SFP+ / LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm

€ 507,60

Op voorraad: 0 stuk(s)

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)

€ 16,28

Op voorraad: 200 stuk(s)
 
Button