Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Koperen Zendontvangers

CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit

Productcode: CWDM-SFP10G-1570=
EAN/UPC: 0882658652103
Cisco CWDM SFP+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE - CWDM - LC/PC multi-modus - 1570 nm - voor P/N: C9500-48Y4C, N3K-C34180YC, N9K-C9332C, NC55-MPA-12T-S, NCS-55A2-MOD-S, WS-C3850-48P

€ 6.164,54

Op voorraad: 0 stuk(s)

NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: AX743-10000S
EAN/UPC: 0606449063929
NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - voor NETGEAR GSM7228, GSM7252, GSM7328, GSM7352; Next-Gen Edge Managed Switch M5300

€ 277,26

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: AW537A
EAN/UPC: 0884962564127
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - voor HPE 1606, SN8000B 32; StoreFabric SN4000, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot

€ 314,69

Op voorraad: 0 stuk(s)

HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR

Productcode: C8R23B
EAN/UPC: 0190017186351
HPE - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - Glasvezelkanaal (pak van 4) - voor Modular Smart Array 2040 SAN Controller, 2040 SAS Controller

€ 246,80

Op voorraad: 0 stuk(s)

NETGEAR ProSafe AGM734 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: AGM734-10000S
EAN/UPC: 0606449075069
NETGEAR ProSafe AGM734 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45

€ 132,66

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: CWDM-SFP-1510=
EAN/UPC: 0746320877464
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1510 nm - voor Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524

€ 2.932,56

Op voorraad: 0 stuk(s)

Microchip PoE Extender - repeater - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

Productcode: PD-POE EXTENDER
EAN/UPC: 0844117001310
Microchip PoE Extender - Repeater - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / RJ-45 - maximaal 100 m

€ 118,80

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel

Productcode: CWDM-SFP-1610=
EAN/UPC: 0004632087866
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1610 nm - voor Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X

€ 2.932,56

Op voorraad: 0 stuk(s)

AXIS T8643 PoE+ over Coax Compact - media-omzetter - 10Mb LAN, 100Mb LAN

Productcode: 01468-001
EAN/UPC: 7331021063686
AXIS T8643 PoE+ over Coax Compact - Media-omzetter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC

€ 226,13

Op voorraad: 0 stuk(s)

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE

Productcode: DWDM-SFP10G-44.53=
EAN/UPC:
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-DWDM - LC/PC enkele modus - 1544.53 nm - voor P/N: N520-20G4Z-A-RF, N9KC93180YCEX24-RF, N9KC93180YCFX24-RF, NCS4200-1T8LRPS-RF

€ 11.789,66

Op voorraad: 0 stuk(s)

Avocent MergePoint Unity Serial IQ - seriële poortuitbreider

Productcode: MPUIQ-SRL
EAN/UPC: 0636430059341
Avocent MergePoint Unity Serial IQ - Seriële poortuitbreider

€ 136,16

Op voorraad: 0 stuk(s)

Dell Customer Kit - QSFP+ zendontvanger module - 10 GigE

Productcode: 407-BBWL
EAN/UPC: 5397064019839
Dell Customer Kit - QSFP+ zendontvanger module - 10 GigE - 10GBase-T - maximaal 30 m

€ 321,10

Op voorraad: 0 stuk(s)
 
Button